Інсталяція чергового накопичувального оновлення може призвести до непрацездатності віртуального середовища Windows Sandbox – одного з головних нововведень в травневому оновленні Windows 10 May 2019 Update (версія 1903).

Про це пишуть користувачі на форумі Reddit.

Йдеться про кумулятивне оновлення KB4497936, яке повинно усунути ряд вразливостей в ОС, в тому числі помилку, через яку деякі британські урядові сайти не відкриваються у вбудованих браузерах Internet Explorer і Microsoft Edge.

Згідно з повідомленнями, після установки цього оновлення у деяких користувачів перестала запускатися «пісочниця». Проблема зачіпає виключно версію Windows 10 May 2019 Update.

Компанія Microsoft визнала наявність проблеми. Згідно з інформацією на офіційній сторінці техпідтримки, під час запуску Windows Sandbox на пристроях може виникати помилка “ERROR_FILE_NOT_FOUND (0x80070002)” у разі, якщо в процесі оновлення до версії Windows 10 (1903) був змінений мову ОС.

В даний час інженери компанії працюють над вирішенням проблеми. Очікується, що відповідний патч буде доступний в кінці червня цього року.

До речі, співробітники компанії Snap, що володіє великою соціальною мережею Snapchat, використовували свій доступ до внутрішніх інструментів для стеження за користувачами.

Нагадаємо, уразливість BlueKeep у службах віддаленого робочого столу може стати новим вектором для розповсюдження шкідливих програм. У разі використання уразливості кіберзлочинці зможуть отримати доступ до комп’ютера жертви без необхідних облікових даних або взаємодії з користувачем.

Також Google заявила, що додавання телефонного номера для відновлення може заблокувати всі автоматизовані спроби бота для доступу до облікових записів за допомогою облікових даних.

Якщо Вам потрібно запустити програму, але Ви не впевнені, що це безпечно, травневе оновлення для Windows 10 включає функцію пісочниці Windows, розроблену для такого роду завдань У цьому гайді з Windows 10 ми перейдемо до кроків для ввімкнення та початку роботи з функцією Windows Sandbox, доступною з оновленням у травні 2019 року.