Атака на Twitter: ФБР знайшла ще одного організатора

3 хв. читання
twitter iphone

Співробітники ФБР провели обшук в будинку 16-річного хакера, який, можливо, зіграв ключову роль у зламі облікових записів знаменитостей в соціальній мережі Twitter 15 липня, пише The New York Times.

В ході розслідування з’ясувалося, що він, можливо, видавав себе за співробітника або підрядника Twitter, щоб обманом змусити користувачів ввести свої облікові дані для входу на підроблені web-сайти і перехопити контроль над екаунтами.

Підліток координував атаку на Twitter спільно з 17-річним Гремом Айвеном Кларком. Тоді як Кларк був виявлений через його записи чату в Discord, неназваний підліток використовував зашифровані системи обміну повідомленнями, такі як Signal і Wire, що ускладнювало слідчим його ідентифікацію.

Він може бути четвертим обвинуваченим після розслідування, проведеного ФБР, Податковим управлінням США, Секретної служби США і місцевою владою. Кларк був заарештований 31 липня за звинуваченнями в скоєнні 30 тяжких злочинів. Крім того, федеральна прокуратура пред’явила звинувачення 19-річному жителю Великобританії Мейсону Джону Шепарду і 22-річному жителю штату Флорида Німі Фазелі.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Чому варто дотримуватись максимальної приватності Вашого профілю і сторінки у соцмережах

10 кращих застосунків для Android та iOS, які допоможуть Вам у навчанні

Чому слід оновлювати програмне забезпечення? Поради

Як заблокувати небажаний контакт у Facebook? – ІНСТРУКЦІЯ

Як зупинити відстеження небажаними програмами Вашої точної геолокації? ІНСТРУКЦІЯ

Як захистити екаунт TikTok? Поради

Нове сімейство троянських шкідливих програм виявили фахівці з кібербезпеки. Загроза поширюється через шкідливі торенти та використовує численні прийоми, щоб отримати якомога більше криптовалюти від жертв, та при цьому уникнути виявлення.

Також компанії Apple і Google оголосили, що в майбутніх версіях операційних систем iOS і Android буде реалізована система відстеження поширення COVID-19, для використання якої раніше була потрібна установка окремого додатка.

Зверніть увагу, як з’ясували фахівці компанії Palo Alto Networks, найчастіше зловмисники імітують сайти Microsoft, Facebook, Netflix, PayPal, Apple, Royal Bank of Canada, LinkedIn, Google, Apple iCloud, Bank of America, Dropbox, Amazon і Instagram.

До речі, Apple випадково дозволила шкідливій програмі Shlayer працювати на macOS. Шкідливе ПЗ було замасковано під оновлення для Adobe Flash Player і пройшло необхідну верифікацію в Mac App Store.

Співробітники Mozilla провели нове дослідження, яке підтвердило, що історія переглядів браузера дозволяє ідентифікувати користувачів. Вони з’ясували, що більшість користувачів слідують звичними схемами перегляду веб-сторінок, і це дозволяє онлайн-рекламодавцям створювати їх точні профілі.

Поділитися
Exit mobile version