Через додаток “My Pol” користувач добровільно передає особисті дані поліції

У Національній поліції України представили мобільний додаток “My Pol”, який дозволяє викликати патрульних та оцінювати їх роботу. Про це йдеться у повідомленні прес-служби МВС України.

“МВС спільно з Нацполіцією розпочали процес запровадження в роботу поліції smart-технологій. Запровадження таких мобільних додатків – це вимога часу. Це не лише дозволить правоохоронцям оперативніше реагувати на загрози безпеці наших громадян, але стане підґрунтям для зростання довіри до правоохоронної системи”, – зазначила заступник міністра внутрішніх справ України Тетяна КОВАЛЬЧУК.

Через додаток “My Pol” можна викликати патрульних завдяки функції “SOS”. Під час надзвичайної ситуації людина повинна натиснути тільки одну кнопку і поліцейські в ситуаційному центрі отримують дані про характер загрози і місце знаходження потерпілого.

blank

Варто зазначити, що перед початком роботи додатка на смартфоні, Вам доведеться ввести персональні дані, такі як:

  • ім’я (ПІБ користувача);
  • адресу електронної пошти;
  • номер телефонного зв’язку.

У додаткових параметрах користувач на власне бажання має право надати інформацію щодо:

  • адреси місця мешкання/реєстрації;
  • типу групи крові;
  • інформації про страхування;
  • наявності алергічних відомостей.

У разі небажання користувача надавати особисту інформацію, він припиняє реєстрацію та подальше встановлення мобільного додатку.

Як зазначається в Угоді використання додатку, Ваша особиста інформація використовується розробником з метою оброблення даних при використанні додатку та отриманні виклику “SOS” та інших повідомлень, яка передається до Національної поліції України.

Завантажити додаток можна через Google Play або App Store.