У Chrome 78 Canary з’явилася можливість протестувати нову функцію, яка дозволить примусово увімкнути темний режим на сайті, навіть якщо він його не підтримує.

Так, нова функція під назвою “Force Dark Mode for Web Contents” дозволяє всім користувачам перетворювати веб-сайт в темний режим за рахунок застосування колірних фільтрів і інверсії зображень. При увімкненні цієї функції Chrome запропонує різні режими роботи примусового темного режиму.

Як увімкнути примусовий темний режим на веб-сайтах?

Щоб активувати даний режим, вам потрібно включити прапор “Force Dark Mode for Web Contents”.

Для цього:

1. Завантажте останню версію Chrome Canary та встановіть її.

2. В адресному рядку введіть chrome://flags і натисніть “Enter“.

3. Виконайте пошук за запитом enable-force-dark, щоб знайти прапор “Force Dark Mode for Web Contents“.

Доступні такі параметрами:

  • Enabled – увімкнено;
  • Enabled with simple HSL-based inversion – увімкнено з простою інверсією на основі HSL;
  • Enabled with simple CIELAB-based inversion – увімкнено з простою інверсією на основі CIELAB;
  • Enabled with selective image inversion – увімкнено з вибіркової інверсією зображень;
  • Enabled with selective inversion of non-image elements – увімкнено з вибірковою інверсією елементів за винятком зображенням;
  • Enabled with selective inversion of everything – увімкнено з вибірковою інверсією всіх елементів.

Виберіть опції, які Ви хочете використовувати. Найкращі результати досягаються в режимі “Enabled with selective inversion of non-image elements“.

4. Потім натисніть кнопку “Relaunch now” (Запустити знову) для перезапуску браузера і включення функції.

5. Щоб відключити цю функцію, виконайте ті ж кроки, але виберіть опцію Default.

Зверніть увагу, фахівці компанії Avast виявили дивного шкідника Clipsa, який не тільки краде криптовалюту, підміняє адреси гаманців у буфері користувачів і встановлює майнери на заражені машини, але і запускає на скомпрометованих хостах брутфорс-атаки проти WordPress-сайтів.

Нагадаємо, компанія Huawei на конференції для розробників презентувала нову операційну систему HarmonyOS, яка, за словами генерального директора споживчого напрямки компанії Річарда Юйа, є більш швидкою і безпечною системою, ніж Android.

Також понад сорок моделей драйверів для ПК від двадцяти різних виробників містять небезпечні уразливості, що дозволяють зловмисникові підвищити свої привілеї в системі.

Окрім цього, компанії Microsoft і Samsung оголосили про співпрацю, в рамках якої планують разом інвестувати у справу розширення можливостей приватних клієнтів і організацій.Співпраця розпочнеться з попереднього встановлення додатків на смартфони Galaxy Note 10.

Автор:

Автор: Олена Кожухар