Кібератаки та шкідливі програми – одна з найбільших загроз в Інтернеті. Дізнайтеся в статті, що таке ботнет?

Раніше Cybercalm писав:

В продовження теми огляду усього можливого зловмисного ПЗ розповідаємо про “ботнет”.

Що таке ботнет?

Ботнет – мережа від кількох до мільйонів пристроїв.

Кожен пристрій потрапляє під контроль однієї атакуючої операції, яка може віддалено віддавати команди всім зараженим машинам з однієї точки.

Видаючи команди всім зараженим комп’ютерам в зомбі-мережі, зловмисники можуть проводити скоординовані масштабні кампанії, включаючи DDoS-атаки , які використовують сили армії пристроїв, щоб затопити жертву трафіком, перевантаживши веб-сайт або службу.

Інші поширені атаки, здійснені ботнетами, включають кампанії щодо вкладень спам-електронної пошти – які також можуть бути використані для набору більшої кількості машин у мережу – та спроби вкрасти фінансові дані, тоді як менші ботнети також використовуються для спроб компрометувати конкретні цілі.

Оскільки все більше пристроїв підключаються до Інтернету, тим більше пристроїв стають ціллю для ботнетів. Сумнівний ботнет Mirai – який уповільнив Інтернет-сервіси наприкінці 2016 року – частково працював за допомогою пристроїв Internet of Things, які можна було легко перенести в мережу завдяки суттєво низькій безпеці та відсутності інструментів для видалення зловмисних програм.

У наступній статті розглянемо, що таке зловмисне програмне забезпечення для майнінгу криптовалют?

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Шахрайство, оманливий дизайн, або як торгові сайти змушують Вас витрачати більше?

Найпоширеніші схеми кіберзлочинців та способи захисту від них. Поради

Як користуватися спеціальними піктограмами програм на Вашому iPhone та iPad? – ІНСТРУКЦІЯ

Як перемістити програми з бібліотеки додатків на головний екран на iPhone?– ІНСТРУКЦІЯ

Чим Вам загрожує підключення невідомих USB? Поради із захисту

Як зробити Chrome веб-браузером за замовчуванням на iPhone та iPad? – ІНСТРУКЦІЯ

Кібератаки та шкідливі програми – одна з найбільших загроз в Інтернеті. Дізнайтеся з підбірки статей, як виникло шкідливе програмне забезпечення та які є його види, що таке комп’ютерний вірус, про усі види шкідливого ПЗ тощо.

До речі, дослідники розкрили подробиці про критичну уразливість в додатку Instagram для Android, експлуатація якої дозволяла віддаленим зловмисникам перехопити контроль над цільовим пристроєм шляхом відправки спеціально створеного зображення.

Цікаво знати, що кіберполіція затримала злочинну групу, яка за допомогою скімінгових пристроїв виготовляла дублікати банківських карток. Далі з цих карток знімали готівку. За це зловмисникам загрожує до 12 років ув’язнення.

Також після додавання до свого функціоналу аудіо-твітів для iOS у червні, Twitter зараз експериментує з ідеєю дозволити людям записувати та надсилати голосові повідомлення за допомогою прямих повідомлень.

Важливо знати, що хакерам вдалося обійти захист iOS 14 на пристроях, що базуються на процесорі Apple A9.