Після додавання до свого функціоналу аудіо-твітів для iOS у червні, Twitter зараз експериментує з ідеєю дозволити людям записувати та надсилати голосові повідомлення за допомогою прямих повідомлень, пише The Verge. Алекс Аккерман-Грінберг, менеджер з продуктів для прямих повідомлень у Twitter, повідомив, що незабаром компанія буде тестувати голосові прямі повідомлення. Бразилія буде першою країною, включеною до цього тесту. Він поділився новиною з журналістами … через 20-секундне голосове повідомлення.

“Ми знаємо, що люди хочуть більше варіантів того, як вони висловлюються у розмовах у Twitter – як публічно, так і приватно”, – сказав він.

Подібно до голосових твітів, голосові повідомлення мають простий інтерфейс: просто кнопка відтворення / паузи, і аватар відправника пульсує під час відтворення повідомлення. Команда продукту розробила “вбудований запис, щоб полегшити надсилання цих повідомлень як частину природного потоку розмов”, тому це –  ще одна відмінність від поточного інтерфейсу аудіо-твітів. Існує опція ” поскаржитися на повідомлення” на випадок, якщо хтось зловживає голосовими повідомленнями, що завжди викликає занепокоєння щодо приватного аудіо.

Twitter отримав значну критику після оголошення про введення нов аудіо-твітів, коли стало очевидним, що компанія не врахувала  доступність. В недавньому інтерв’ю керівник підрозділу з дизайну Дантлі Девіс сказав, що “ми відправили те, що не повинно було бути відправлене без цієї розмови”.

“Зараз у нас є штатна команда з питань доступності, яка займається розробкою продуктів, і це включає проектування та дизайн”, – додав Девіс. “Ми також змінили наш процес розробки продукту, так що доступність завжди враховується навіть під час концептуалізації функцій”.

Facebook і Instagram вже дозволяють аудіозаписи в приватних повідомленнях,  а тому і Twitter намагається не відставати від тенденцій

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як обмежити перегляд небажаного контенту для дітей у TikTok? Поради для батьків

10 кращих застосунків для Android та iOS, які допоможуть Вам у навчанні

Чому слід оновлювати програмне забезпечення? Поради

Як заблокувати небажаний контакт у Facebook? – ІНСТРУКЦІЯ

Як зупинити відстеження небажаними програмами Вашої точної геолокації? ІНСТРУКЦІЯ

Як скопіювати файли на USB-накопичувач на Chromebook? – ІНСТРУКЦІЯ

Нагадаємо, виявили нову шпигунську кампанію проти користувачів Android, в рамках якої зловмисники поширюють “Pro-версію” TikTok. Шкідливе ПЗ здатне захоплювати контроль над базовими функціями пристрою – робити фотографії, читати і відправляти SMS-повідомлення, здійснювати телефонні дзвінки і запускати додатки.

Також співробітники компанії Facebook вручну переглядають запити на розкриття інформації користувачів, не перевіряючи електронні адреси тих, хто запитує доступ до порталів, призначених виключно для співробітників правоохоронних органів. Іншими словами, будь-хто, у кого є електронна адреса, може отримати доступ до порталів, де правоохоронні органи запитують дані про користувачів Facebook і WhatsApp.

З’явилася офіційно ОС Android 11, яка розповсюджується серед компаній-виробників смартфонів та розробників Android. Остання версія мобільної ОС Google фокусується на трьох ключових темах – людське життя, елементи керування та конфіденційність – і робить їх більш помітними на Вашому смартфоні.

Фахівці Колумбійського університету провели дослідження на предмет безпеки Android-додатків, і 306 додатків містили серйозні криптографічні уразливості. Найпоширенішими проблемами опинилися використання небезпечного генератора псевдовипадкових чисел, непрацюючі хеш-функції, використання режиму роботи CBC, повторне використання паролів (в тому числі ненадійних) тощо.

Уразливість BLURtooth можуть використовувати хакери для перезапису ключів аутентифікації Bluetooth. За допомогою уразливості BLURtooth зловмисник може маніпулювати компонентом CTKD для перезапису ключів аутентифікації Bluetooth і таким чином отримати доступ до підтримуючих Bluetooth сервісів і додатків на тому ж пристрої.