Після виходу iOS 14 нещодавно завантажені додатки з App Store можна надсилати безпосередньо до бібліотеки програм, щоб не загромаджувати екран. Але що, якщо потім Ви захочете швидко отримати доступ до програми, не шукаючи її у бібліотеці?

Ось як перемістити додатки з бібліотеки програм на головний екран Вашого iPhone, пише How-To Geek.

Спершу перейдіть до крайнього правого вікна на iPhone, щоб відкрити бібліотеку додатків. Знайдіть тут додаток, якого ще немає на головному екрані.

Натисніть і утримуйте значок програми, поки не з’явиться меню.

Натисніть кнопку “Додати на головний екран” в контекстному меню.

Додаток буде автоматично переміщено і розміщено на головному екрані.

Якщо додаток вже знаходиться на одному з Ваших домашніх екранів (видимому або прихованому), опція “Додати на головний екран” не з’явиться в контекстному меню. Замість цього Вам доведеться перейти в “режим похитування”.

Знайдіть додаток в бібліотеці додатків iPhone, який вже знаходиться на головному екрані. Натисніть і утримуйте значок програми, через секунду з’явиться контекстне меню.

Продовжуйте утримувати додаток, поки не з’явиться відповідний пункт на головному екрані.

Як згадувалося вище, такий шлях активує “режим похитування” (програми та папки будуть переміщатися по екрану). Утримуйте свій додаток і помістіть його в будь-яке місце на своєму iPhone. Коли закінчите переміщати програму, натисніть кнопку “Готово” в правому верхньому кутку.

Якщо Ви не можете знайти додаток в одній з автоматично створених папок бібліотеки додатків, Ви можете натиснути на рядок пошуку, щоб знайти додаток.

Також можна використати алфавітний список, щоб знайти додаток.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як обмежити перегляд небажаного контенту для дітей у TikTok? Поради для батьків

10 кращих застосунків для Android та iOS, які допоможуть Вам у навчанні

Чому слід оновлювати програмне забезпечення? Поради

Як заблокувати небажаний контакт у Facebook? – ІНСТРУКЦІЯ

Як зупинити відстеження небажаними програмами Вашої точної геолокації? ІНСТРУКЦІЯ

Як скопіювати файли на USB-накопичувач на Chromebook? – ІНСТРУКЦІЯ

Нагадаємо, виявили нову шпигунську кампанію проти користувачів Android, в рамках якої зловмисники поширюють “Pro-версію” TikTok. Шкідливе ПЗ здатне захоплювати контроль над базовими функціями пристрою – робити фотографії, читати і відправляти SMS-повідомлення, здійснювати телефонні дзвінки і запускати додатки.

Також співробітники компанії Facebook вручну переглядають запити на розкриття інформації користувачів, не перевіряючи електронні адреси тих, хто запитує доступ до порталів, призначених виключно для співробітників правоохоронних органів. Іншими словами, будь-хто, у кого є електронна адреса, може отримати доступ до порталів, де правоохоронні органи запитують дані про користувачів Facebook і WhatsApp.

З’явилася офіційно ОС Android 11, яка розповсюджується серед компаній-виробників смартфонів та розробників Android. Остання версія мобільної ОС Google фокусується на трьох ключових темах – людське життя, елементи керування та конфіденційність – і робить їх більш помітними на Вашому смартфоні.

Фахівці Колумбійського університету провели дослідження на предмет безпеки Android-додатків, і 306 додатків містили серйозні криптографічні уразливості. Найпоширенішими проблемами опинилися використання небезпечного генератора псевдовипадкових чисел, непрацюючі хеш-функції, використання режиму роботи CBC, повторне використання паролів (в тому числі ненадійних) тощо.

Уразливість BLURtooth можуть використовувати хакери для перезапису ключів аутентифікації Bluetooth. За допомогою уразливості BLURtooth зловмисник може маніпулювати компонентом CTKD для перезапису ключів аутентифікації Bluetooth і таким чином отримати доступ до підтримуючих Bluetooth сервісів і додатків на тому ж пристрої.