Google випробовує оновлений інтерфейс в Chrome для пристроїв під управлінням Android, пише АndroidInsider.

В основному всі зміни, які повинен привнести майбутній апдейт, зосереджені навколо універсального вікна пошуку (розумної адресного рядка), додаючи в нього нові елементи, які суттєво полегшують процес веб-серфінгу і взаємодії зі вкладками.

Головне нововведення оновленого Chrome полягає в тому, що тепер натискання на пошуковий рядок автоматично звільняє її для нового запиту, а не виділяє діючу URL-адресу.

Крім того, розробники додали в Chrome додаткові інструменти для взаємодії з уже відкритою вкладкою. Наприклад, тепер в універсальному вікні пошуку з’явилися клавіші скопіювати і вставити. Вони дозволять витіснити практику здійснення зайвих дій на зразок тривалого утримування пальця на рядку пошуку для виклику меню з клавішами копіювання і вставки, за рахунок чого – знову-таки – спростити використання веб-браузера.

Випробувати описані нововведення вже зараз, ви можете встановивши на свій пристрій Chrome Dev або Chrome Canary для Android. Вони вже включають в себе ті функції, з якими тільки належить з’явитися в комерційній версії веб-браузера. Після установки попередніх збірок, необхідно активувати наступне надналаштування: chrome:/ flags /#enable-search-ready-omnibox.