На презентації Samsung Galaxy Note 10 компанія Microsoft представила нову функцію додатка “Ваш телефон”, яка вже скоро дозволить здійснювати і приймати телефонні дзвінки на комп’ютері.

Хоча компанія не розкрила технічних подробиць роботи даного функціоналу, ймовірно, додаток “Ваш телефон” має матиме доступ до додатка набору телефонного номера або списку контактів. Таким чином, Ви зможете здійснювати виклики, навіть не торкаючись смартфона.

При здійсненні дзвінка через “Ваш телефон” будуть використовуватися динаміки і вбудований мікрофон комп’ютера або ноутбука. Аналогічним чином, якщо хтось подзвонить на ваш смартфон Android, Ви зможете його прийняти з ПК.

Microsoft повідомляє, що можна буде також відхилити виклик або відповісти текстовим або голосовим повідомленням”В цьому році ми плануємо впровадити можливість здійснювати і приймати дзвінки з мобільного пристрою прямо на вашому ПК, – заявляє Microsoft. – Приймайте дзвінки, відповідайте текстовим повідомленням або перенаправляйте того, хто дзвонить, у голосову пошту з Вашого комп’ютера”.

До речі, додаток Google Fit навчився аналізувати сон користувачів. Тепер застосунок вміє відслідковувати фази і загальну тривалість сну.

Нагадаємо, колектив дослідників з кібербезпеки виявив у нещодавно запущеному стандарті захисту Wi-Fi WPA3 ще дві уразливості, які можуть дозволити зловмисникам зламати паролі Wi-Fi.

Також компанія Google випустила чергову версію свого браузера – Chrome 76, що блокує для сайтів можливість визначати, чи використовується режим “інкогніто”. Хоча користувачі зустріли нововведення з великим ентузіазмом, воно відкрило зловмисникам інший шлях, що дозволяє детектувати використання цього режиму.

Стало відомо, що відображення рекламного контенту у браузерах стало найпоширенішою загрозою у рейтингу найбільш поширеного шкідливого програмного забезпечення, яке було виявлено на території України в липні 2019 року.