Ґаджети майбутнього, які стануть Вам у нагоді

Уявіть, що Ви пересуваєтесь аеропортом, а за вами сама їде Ваша валіза. Чи Вам знадобилося подивитися, котра година, а каблучка на пальці у цьому допоможе.  У 2018 році з’явилися саме такі “розумні” девайси, які стають у нагоді своїм власникам. Ось ТОП-10 науково-технічних відкриттів цього року.

 Окуляри від захитування Seetroen

blank
Інженери Citroen придумали окуляри з чотирьох прозорих рамок, в кожну з який налита синя рідина. Вона рухається при хитавиці і створює штучний горизонт, усуваючи конфлікт між органами почуттів, який і призводить до захитування.

Суперпортативний проектор Kodak

blank

Девайс здатен створювати картинку з діагоналлю в 100 дюймів та запускає відео зі смартфона. Працює від батареї 2 години.

Розумний хула-хуп VHoop

blank

Обруч збирається з восьми частин, відлитих із силіконової піни і поліпропілену, він нашпигований датчиками, які передають на смартфон кількість обертань і витрачених калорій, має вісім сталевих обважнювачів, батарею, яка тримає заряд до двох тижнів, і додаток з повним набором вправ.

Розумна гітара

blank

Розумна гітара від Xiaomi сама показує, які струни затискати, тому не потрібно більше заглядати в ноти або запам’ятовувати їх, тільки грайте та насолоджуйтесь. Вчитися грати на цій гітарі принесе тільки задоволення.

Медичний смарт-годинник

Авторами цього девайсу є українські винахідники.

На перший погляд він нагадує звичайнісінький годинник, але цифри на його екрані зовсім не час. Завдяки українській технології тепер можна набагато простіше виміряти тиск. Достатньо просто одягти браслет на свій зап’ясток. Працює ґаджет за принципом формули Моенса-Кортевега, яка пов’язує пульсові хвилі із артеріальним тиском.

Ґаджетом вже зацікавилися у NASA і сказали, що такий девайс неодмінно повинен мати кожен астронавт.

Електронний пластир, який загоює рани

blank

Розумний пластир розробили інженери з Каліфорнійського університету в Лос-Анджелесі, він здатен аналізувати важливі показники здоров’я.

Пластир оснащений датчиком температури і pH. Відомо, що підвищення температури може бути ознакою запальних процесів. За цим і стежить пластир. Він здатний проаналізувати показники і ввести антибіотики.

Валіза-робот

blank

Ця валіза для подорожей сама їде за своїм власником. А якщо валіза втратить його в натовпі, то навіть на відстані знайде через ідентифікатор обличчя. Швидкість руху може досягати 7 кілометрів на годину, заряду вбудованого акумулятора вистачить на 20 км ходу.

Чарівна ручка Recorder

blank

Ручка, яка вміє переводити рукописний текст в електронний і за допомогою Bluetooth переносити на будь-який гаджет. Ручку Recorder створили китайці. Новий винахід за допомогою лазерного датчика записує траєкторію пера і виводить на екран мобільного телефону, комп’ютера або іншого пристрою.

Передача тексту здійснюється за допомогою Bluetooth або флеш-накопичувача, який знаходиться на кінці ручки.

Для письма Recorder використовує звичайні чорнило, які можна змінювати в міру необхідності.

Годинник “Кільце часу” Ring Clock

blank

“Кільце часу” було створено Szikszai Gusztáv. Воно грає на контрасті між блиском холодного металу і світлом ультратонкого LED-дисплея. Щоб запустити механізм годинника і дізнатися час, потрібно покрутити кільце на пальці.

Вішак VUUM Smart Hanger

blank

VUUM Smart Hanger – це не просто вішалка, а справжня домашня пральня. Завдяки винаходу можна очистити речі за допомогою сухої стерилізації. Сорочки, футболки і піджаки, костюми будуть виглядати як нові.

Вішак очищає речі з допомогою мікровібрацій, аніонів та вивітрювання, не пошкоджуючи тканину. Крім того VUUM видаляє бактерії і усуває неприємні запахи, гарантуючи чистоту і свіжість речей на довгій час.

Джерело: 2+2