Google отримувала інформацію про користувачів, навіть коли геолокація вимкнена в налаштуваннях

9 Переглядів 3 хв. читання

Як повідомляє Business Insider з посиланням на матеріали суду, співробітники компанії Google зізналися, що спеціально ускладнювали налаштування приватності для власників смартфонів, щоб відключення відстеження геолокації для них стало практично неможливим.

За даними видання, інформація про це є в матеріалах судового процесу за позовом проти Gооglе. Позов був поданий генеральним прокурором Арізони.

Він подав позов до Google в травні 2020 року. На його думку, компанія незаконно відстежує місце розташування користувачів. Керівництво і співробітники компанії знали про це.

Google не тільки сама ускладнювала пошук налаштувань приватності, а й чинила тиск на виробників, зокрема LG, щоб настройки тримали прихованими в глибинах інтерфейсу, так як вони стали популярні серед користувачів.

Представник Google Хосе Кастанеда заявив виданню The Verge, що генеральний прокурор Арізони і конкуренти, які беруть участь в судовому позові, “щосили намагалися неправильно охарактеризувати наші послуги”.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як завантажити дані Google Maps? ІНСТРУКЦІЯ

Психічне здоров’я у дітей від соцмереж і смартфонів не страждає – ДОСЛІДЖЕННЯ

Як створити надійний пароль? ПОРАДИ

Як вберегти свої банківські рахунки від кіберзлочинців? ПОРАДИ

Що таке FLoC Google і як він буде відстежувати Вас в Інтернеті?

До речі, пандемія спричинила нову хвилю цифрової трансформації у всьому світі. І державні установи не залишилися осторонь цього процесу. Завдяки розширенню цифрової інфраструктури, зокрема створенню нових додатків та сервісів, віддалених робочих місць та переходу в хмарне середовище, кількість потенційних векторів атак збільшилася.

Також повністю модульний ноутбук з ОС Windows від Framework тепер готовий до попереднього замовлення за базовою ціною у $999. Клієнти можуть розміщувати замовлення на веб-сайті Framework. 13,5-дюймовий ноутбук складається повністю з модульних деталей, включаючи материнську плату, яку ви можете легко поміняти та замінити.

Кілька редакцій Windows 10 версій 1803, 1809 та 1909 досягли кінця обслуговування (EOS), починаючи з травня , про що Microsoft нагадала нещодавно. Пристрої з випусками Windows 10, які досягли EoS, більше не отримуватимуть технічну підтримку, а також щомісячні виправлення помилок та безпеки, щоб захистити їх від останніх виявлених загроз безпеки.

Окрім цього, після вступу в силу нової політики Google в описі додатків з’явиться додатковий розділ з інформацією про те, до яких даними має доступ продукт. У розробників буде можливість розповісти користувачам про те, для чого додаткам потрібен доступ до тих або інших даних і як їх обробка впливає на загальну функціональність.

Поділитися