Google заплатить корпорації Apple 15 мільярдів доларів за те, щоб її пошукова система була встановлена ​​в браузері Safari за замовчанням.

Аналітик ресурсу Bernstein Research Тоні Сакконагі повідомив, що компанія Google заплатить Apple 15 мільярдів доларів, щоб їх пошукова система залишилася за замовчуванням у браузері Safari. За словами фахівця, заява зроблена після вивчення доступної документації компанії і їх фінансових звітів.

Google є в Safari пошуковиком за замовчуванням, і в минулому році компанія заплатила за це $ 10 мільярдів. Більш того, за даними експерта, в наступному році Google заплатить вже 18 мільярдів, а через рік – 20.

Тоні Сакконагі впевнений, що Google зробить все можливе, щоб випередити Microsoft в тендері. При цьому існують два ризику: можливі санкції з боку антимонопольних регуляторів, яким подібні угоди не завжди до душі, і звичайно, ймовірність того, що в Google вирішать, що гра не варта свічок і відмовляться платити надалі.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Чому три випадкових слова – це найкращий пароль? ІНСТРУКЦІЯ

Як не стати жертвою програм-вимагачів? ПОРАДИ

Якими будуть нові смартфони Galaxy Z Fold 3 та Z Flip 3? ОГЛЯД

Як уникнути шахрайських схем із використанням deepfake-відео? ПОРАДИ

Навіщо інші антивіруси, якщо у Вас є Windows Defender? ПОРАДИ

Як налаштувати режим “Не турбувати” на телефонах Samsung Galaxy? – ІНСТРУКЦІЯ

Нагадаємо, ізраїльський виробник рішень для верифікації та забезпечення прозорості в мобільних та online-екосистемах GeoEdge повідомив про виявлення першої у світі кібератаки на домашні IoT-пристрої з використанням шкідливої реклами.

Також баг на офіційному сайті виробника автомобілів Ford Motor відкривав конфіденційні дані, доступ до яких міг отримати будь-який хакер. Серед інформації були бази даних клієнтів, відомості про співробітників тощо.

Окрім цього, американська трубопровідна компанія Colonial Pipeline виплатила 4,4 мільйона доларів хакерам, які викрали особисті дані майже 6 тисячам нинішніх та колишніх працівників компанії. Colonial Pipeline була вимушена сплатити викуп через ймовірність загрози газової кризи.

І майже анекдотична ситуація трапилася із розробником шкідливих програм, який розпочав їх тестування у своїй системі, щоб випробувати нові функції, а згодом дані потрапили на розвідувальну платформу хакерів. Мова йде про розробника Raccoon – трояна-викрадача інформації, який може збирати дані з десятків програм.