Google запустила новий інструмент пошуку

4 Переглядів 1 хв. читання

Компанія Google запустила новий інструмент під назвою Talk to Books – «Поговори з книгами».

Talk to Books був представлений на конференції TED технічним директором з машинного навчання Google Реєм Курцвейлом (Ray Kurzweil). Його особливість полягає у тому, що він шукає відповідь на поставлені питання із книг.

Інструмент пов’язаний із іншим сервісом компанії – Google Books. Він сканує усі книги, які є у сервісі, й за ключовими словами підбирає релевантні до пошукового запиту цитати. Якщо клацнути на одну із запропонованих цитат, він перекине користувача на відповідну книгу та сторінку в ній, яка є на Google Books. На головній Talk to Books є й готові підбірки, наприклад «Як припинити думати й заснути?» або «Навіщо ви це зробили?».

За словами Рея Курцвейла, Talk to Books не зможе замінити звичайний пошук за ключовими словами, але запропонує такі варіанти відповідей, які можна потім процитувати в розмові або ж просто допоможе знайти цікаві книги. За допомогою нього можна також швидко зібрати цитати з тієї чи іншої теми, при цьому вони усі можуть демонструвати цілком протилежні точки зору.

Talk to Books працює лише англійською мовою.

Джерело: Media Sapiens

Поділитися