Якщо Вам потрібно перевірити, оновити або видалити номери кредитних карток, збережені за допомогою функції автозаповнення Google Chrome, це легко зробити за допомогою налаштувань способу оплати прямо з  браузера. Пояснюємо, як саме  як це можна зробити.

Спочатку відкрийте Google Chrome на комп’ютері Mac, ПК або Linux. У будь-якому вікні Chrome натисніть кнопку з трьома вертикальними крапками у верхньому правому куті. У меню, що з’явиться, натисніть Налаштування”.

Як переглянути інформацію про свої платіжні картки в Google Chrome? ІНСТРУКЦІЯ

Відкриється вкладка “Налаштування”. Натисніть “Автозаповнення” на бічній панелі, а потім виберіть “Способи оплати”.

Як переглянути інформацію про свої платіжні картки в Google Chrome? ІНСТРУКЦІЯ

У розділі Налаштування способів оплати знайдіть підрозділ, який також називається “Способи оплати”, внизу вікна. Якщо Chrome раніше зберігав будь-які платіжні картки, вони будуть перелічені тут. Щоб побачити більше інформації про будь-яку картку, натисніть кнопку “три точки” біля неї.

Як переглянути інформацію про свої платіжні картки в Google Chrome? ІНСТРУКЦІЯ

У маленькому меню, що з’явиться, виберіть “Редагувати”

Як переглянути інформацію про свої платіжні картки в Google Chrome? ІНСТРУКЦІЯ

У вікні “Редагувати картки”, яке з’явиться, Ви зможете побачити повний номер кредитної картки, термін її дії, ім’я на картці та псевдонім картки. Перебуваючи на екрані редагування картки, за необхідності можна змінити збережену інформацію картки або скопіювати та вставити інформацію в інше місце призначення. Завершивши внесення змін, натисніть “Зберегти”.

Повернувшись на екран Способи оплати, якщо Ви хочете додати нову платіжну картку, яку Chrome використовуватиме при автозаповненні, натисніть кнопку “Додати”. Або, якщо Ви хочете видалити картку, збережену в Google Chrome, натисніть кнопку з трьома крапками біля картки у списку та виберіть “Видалити”

Як переглянути інформацію про свої платіжні картки в Google Chrome? ІНСТРУКЦІЯ

Після цього закрийте вкладку “Налаштування”. Щоразу, коли вам потрібно буде знову звернутися до збережених карток, просто перегляньте Налаштування Google Chrome>Автозаповнення>Способи оплати.

Якщо Ви ввійшли в обліковий запис Google у Chrome і маєте кредитну картку, пов’язану з Google Pay, ви побачите її у списку, якщо відкриєте Налаштування та перейдете до Автозаповнення>Способи оплати (як у розділі вище). Щоб переглянути відомості про картку, пов’язану з Google Pay, клацніть піктограму біля неї (вона виглядає як квадрат зі стрілкою всередині), і відкриється веб-сайт Google Pay.

Як переглянути інформацію про свої платіжні картки в Google Chrome? ІНСТРУКЦІЯ

Ви не зможете переглянути весь номер кредитної картки так, як це можна зробити з карткою, яка зберігалася автозаповненням локально. Але Ви можете переглянути останні чотири цифри та термін придатності.

Як переглянути інформацію про свої платіжні картки в Google Chrome? ІНСТРУКЦІЯ

Ви також можете додати або видалити збережену картку на веб-сайті Google Pay, натиснувши “Видалити” або “Додати спосіб оплати”. Удачі Вам і вдалих покупок!

Джерело: HowToGeek

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як стерти свій пристрій Android і скинути його до заводських налаштувань. ІНСТРУКЦІЯ

Як встановити Windows 10 з USB-накопичувача? ІНСТРУКЦІЯ

Топ найкращих хаків реєстру для Windows 10. ПОРАДИ

Як подбати про безпеку смартфона Вашої дитини? ІНСТРУКЦІЯ

Як підготувати комп’ютер, планшет або телефон перед його продажем? ПОРАДИ

Небезпечний WhatsApp: шахрайства, загрози і ризики безпеки в месенджері

PDF-файли зручні для розповсюдження документів, тому що вони однаково виглядають у всіх операційних системах та текстових редакторах, а також – коли документ треба роздрукувати. Як правило, Ви створюєте документи за допомогою іншого додатка, а потім конвертуєте їх у PDF.  Як конвертувати документ Microsoft Word у формат PDF? Про це читайте у статті.

До речі, ви вже можете дізнатись, як заархівувати та розпакувати файли у Windows 11. У новій ОС формат ZIP-файлу стискає дані та зменшує їх кількість, що прискорює передачу файлів та економить місце на диску. Ви також можете використовувати стиснення ZIP для об’єднання декількох файлів в один компактний пакет. Ось як заархівувати та розпакувати файли у Windows 11.

Зверніть увагу, під час пандемії більшість заходів була скасована або перенесена на онлайн-платформи. Через це досить популярними стали трансляції в Інтернеті, а разом з ними з’явились й нові ризики для безпеки особистих даних. У зв’язку з цим спеціалісти підготували поради, які допоможуть захистити Вас та Ваші пристрої під час відвідування стрімінгових сервісів.

Деякі смартфони відходять від відбитків пальців і використовують розпізнавання обличчя як  більш надійний засіб забезпечення біометричної безпеки. Якщо у Вас є телефон Samsung Galaxy, Ви, ймовірно, можете використовувати як відбитки пальців, так і розпізнавання обличчя, щоб увійти у телефон.