Дослідники з Народного банку Китаю з минулого року інтенсивно працюють над розробкою власної криптовалюти і готові випустити її незабаром. Про це повідомив заступник директора департаменту платежів НБК.

Після п’яти років розробок власної цифрової валюти Китай може стати першою країною, яка офіційно введе її в обіг.

У 2017 році уряд країни заборонив первинне розміщення токенів (ICO) і угоди між юанем і криптовалютою біткоїн. Тоді було закрито 88 криптовалютних бірж і зупинено 85 ICO. При цьому на кінець 2017 року в Китаї розташовувалося близько 80% майнінгових потужностей світу, повідомляє агентство Bloomgerg.

У березні 2019 року Народна банк Китаю відмовився визнати криптовалюти як платіжний засіб через їх ненадійність. За словами експертів, занадто швидке поширення цифрових грошей може привести до непередбачуваних наслідків на фінансовому ринку.

До речі, додаток Google Fit навчився аналізувати сон користувачів. Тепер застосунок вміє відслідковувати фази і загальну тривалість сну.

Нагадаємо, виробник антивірусів ESET виявив новий вид шкідливого програмного забезпечення під  Windows, який використовує заражені комп’ютери для надсилання спаму.

Також з’явилося шкідливе ПЗ перетворює Ваші пристрої в ботів і додає їх до ботнету Echobot, у арсеналі якого вже 59 експлойтів.

Стало відомо, що підрядники Microsoft прослуховують особисті розмови користувачів Skype, що ведуться через службу-перекладач додатку, повідомляє видання Vice Motherboard.

Окрім цього, Microsoft випустила нову збірку 18956 Windows 10 для інсайдерів у рамках програми Fast Ring. Збірка містить безліч змін, у тому числі поліпшену сторінку “Стан мережі та Інтернету”, контроль над повідомленнями і новий компактний режим для калькулятора.

Експерти з компанії Check Point Research, що займається питаннями кібербезпеки, виявили три уразливості в месенджері WhatsApp.

Зверніть увагу, дослідники компанії Bitdefender повідомили про нову уразливість, що дозволяє обійти механізми захисту і отримати доступ до даних у захищеній пам’яті ядра. Проблема зачіпає всі Windows-ПК із процесорами від AMD і Intel, випущені з 2012 року.

Хоч користувачі зазвичай звертаються до офіційного магазину для завантаження додатків, існує безліч сторонніх аналогів Google Play Store, звідки також можна інсталювати програми. Такі сторонні магазини не перевіряють свій контент на наявність шкідливих програм. Пропонуємо до Вашої уваги поради, як знайти шкідливі додатки на своєму телефоні та знешкодити їх.

Фахівці компанії ReversingLabs попередили про новий вид фішингу: зловмисники виманюють облікові дані користувачів через PDF-документи.