Корпорація Microsoft створила голограму, яка перетворить будь-кого на цифрового носія іншої мови. Програмний гігант оприлюднив технологію під час виступу на конференції партнерів Microsoft Inspire сьогодні вранці в Лас-Вегасі. Про це феєричне шоу ми дізналися завдяки TheVerge.

Нещодавно корпорація Microsoft сканувала Джулію Уайт, керівницю своєї дочірньої компанії Azure, в студії захоплення змішаної реальності, щоб скопіювати її як голограму з 100% точністю.

Цифрова версія Джулії з’явилася на сцені для перекладу “оригіналу” японською мовою. Корпорація Microsoft використовувала свої технології Azure AI і нейронні мережі для трансформації друкованого тексту в усне мовлення, щоб зробити це можливим. Вона працює за допомогою запису голосу Уайт  – вдалося створити персональну копію голосу, щоб вона звучала так, ніби Джулія розмовляє японською мовою.

Корпорація Microsoft раніше демонструвала реалістичні голограми людей, але переклад на іншу мову – це крок вперед, що перевищує те, що було можливим з HoloLens. Це виглядає як демонстрація на цей момент, і Вам знадобиться доступ до студії захоплення змішаної реальності, щоб навіть почати користуватися цим. Студії Microsoft оснащені професійним світловим обладнанням та камерами з високою роздільною здатністю, щоб зробити найточнішу цифрову голограму людини.  Так що цей “фокус” не може бути легко виконаний вдома за допомогою смартфона – рівень розвитку технологій не дозволяє.

Проте демонстрація Microsoft, безумовно, вражає, і це говорить про амбіції компанії з Azure, HoloLens і за її межами. HoloLens 2 може бути орієнтована на підприємства на цей момент, але Microsoft намагається створити програмне забезпечення та послуги, які будуть масштабуватися там, де доповнена реальність може зіткнутися з фізичним світом.

Тим часом, у США ініціювали розслідування проти FaceApp – російський додаток  може нести загрозу національній безпеці США. Про це заявив у листі до голів ФБР і Федеральної торгової комісії (ФТК) сенатор-демократ Чак Шумер (Chuck Schumer)

Також у Китаї митники встановлюють шпигунську програму на смартфони туристів, які в’їжджають в країну через деякі пропускні пункти в Сіньцзяні. Програма сканує пристрій на предмет екстремістського контенту і передає інформацію владі.

Автор:

Автор: Максим Побокін