Багато підприємств залежать від Google Maps та Search, щоб направити клієнтів до їхніх локацій, але під час спалаху коронавірусу багатьом підприємствам довелося тимчасово зачинитися. Тепер Google Maps додають опцію “тимчасово зачинено” для цих підприємств. Про це пише 9to5google.
Нещодавно Google оголосив, що дозволить власникам підприємств позначити своє місцезнаходження “тимчасово зачиненим” через портал Google My Business. Ця зміна, в свою чергу, відображатиметься в результатах пошуку Google, а також на картах Google. Компанія також зазначила, що, використовуючи урядову інформацію, підтверджені публікації у ЗМІ та інші авторитетні джерела, вона буде вносити цю зміну автоматично.
Тепер ця функція доступна для власників бізнесу. Нова сторінка на форумах підтримки Google пояснює, як власники підприємств можуть відзначити своє місцезнаходження “тимчасово зачиненим”у Google Maps та Search. Це не призначено для підприємств, які працюють в обмежені години внаслідок спалаху інфекції, а скоріше для тих, яким довелося повністю припинити свою роботу або перейти до роботи у режимі без клієнтів на місцях.
Щоб Ваш профіль відображався як “тимчасово закритий” на Google Maps і в пошуку, зробіть наступне:
- На комп’ютері увійдіть в Google My Business.
- У меню зліва натисніть Інформація.
- Праворуч вкажіть розділ “Закрити цю компанію в Google”. Для розширення цього розділу вам може знадобитися натиснути на відповідну стрілку.
- Клацніть “Позначити як тимчасово зачинене”.
Якщо на Ваш бізнес впливає пандемія COVID-19, не забудьте вжити відповідних заходів для інформування клієнтів через список Ваших карт. Ця нова опція повинна бути доступною для всіх власників бізнесу.
Також радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:
-
ФІШИНГ ТА СПАМ: ЯК РОЗПІЗНАТИ ІНТЕРНЕТ-ШАХРАЙСТВА, ПОВ’ЯЗАНІ З COVID-19?
-
АПГРЕЙД ВАШОГО КОМП’ЮТЕРА: 5 КОМПЛЕКТУЮЧИХ, ЯКІ ВАРТО ОНОВИТИ В ПЕРШУ ЧЕРГУ
-
-
ЧИМ ЗАГРОЖУЄ ВАМ СОЦІАЛЬНА ІНЖЕНЕРІЯ ТА ЯК НЕ СТАТИ ЖЕРТВОЮ “СОЦІАЛЬНОГО ХАКЕРА”?
-
Нагадаємо, використовуючи реквізити платіжних карток громадян інших держав, зловмисник купував товари в Інтернет-магазинах. Далі продавав їх у соціальних мережах українцям.
Окрім цього, прогалини в безпеці знайдені в продуктах Amazon, Apple, Google, Samsung, Raspberry, Xiaomi, а також точках доступу від Asus і Huawei.
До речі, рекламні агенції, що надавали послуги з розміщення реклами, в тому числі на сайтах онлайн-кінотеатрів, своєю діяльністю забезпечували функціонування ресурсів з піратським контентом.
Також довгий час більшість користувачів вважали, що загроз для Linux значно менше, ніж для Windows чи macOS. Однак останнім часом комп’ютерні системи та додатки на базі цієї операційної системи все частіше стають об’єктами атак кіберзлочинців.