В Інтернеті так багато контенту, що важко знайти час, щоб прочитати все. Функція “Список читання” у браузері Google Chrome може допомогти Вам зберігати статті на потім, тому Ви ніколи не пропустите щось важливе.

Що таке список читання Google Chrome?

“Список читання” – це список статей для читання. Він подібний до закладок, які ми використовуємо у веб-браузерах роками, але з більш цілеспрямованою метою.

Замість того, щоб зберегти статтю чи історію в папці у Ваших закладках, Ви можете помістити їх у список читання. Список синхронізується з Вашим обліковим записом Google, якщо Ви увійшли в Chrome, тому він доступний як на робочому столі, так і на телефоні. Це полегшує доступ до закладок.

Інша перевага перед закладками – це функція офлайн. Сторінки, збережені у Вашому списку читання, можна читати без підключення до Інтернету, хоча для додавання до списку Вам потрібен Інтернет.

Якщо Ви чули про послугу “Pocket”, можете сприймати список читання як подібну ідею. Можливо, Ви знайдете цікаву статтю в Інтернеті, але не матимете часу її прочитати. Тоді просто додайте її у свій список читання, і вона буде чекати на Вас, коли будете готові.

Використання списку читання – те саме, що закладки веб-сторінки. Ця функція доступна у Chrome на робочому столі (Windows, Mac та Linux) та для iPhone та iPad. На жаль, ця функція відсутня на Android.

Як користуватися списком читання в Google Chrome?

1. Спочатку перейдіть до веб-сторінки, яку Ви хотіли б зберегти на потім. Клацніть на піктограму зірочки (закладки) праворуч від адресного рядка.

Що таке "список читання" у Chrome і як ним користуватися?

2. З’явиться меню з двома опціями. Виберіть “Додати в список читання“.

Що таке "список читання" у Chrome і як ним користуватися?

3. Тепер, щоб отримати доступ до списку читання, Вам потрібно мати видиму панель закладок. Ви можете зробити це, набравши Ctrl + Shift + B або перейшовши в “Налаштування” > “Зовнішній вигляд” > “Показати панель закладок“.

Що таке "список читання" у Chrome і як ним користуватися?

4. Список читання можна знайти в крайній правій частині панелі закладок. Клацніть на ньому, і ви побачите всі збережені статті у списку.

Що таке "список читання" у Chrome і як ним користуватися?

5. Список упорядкований за сторінками “Непрочитані” вгорі та “Прочитані сторінки” внизу. Ви також можете побачити, скільки минуло з тих пір, як сторінки були додані/прочитані.

Що таке "список читання" у Chrome і як ним користуватися?

6. Наведіть курсор на сторінку, щоб позначити її як прочитану/непрочитану або видалити зі списку читання.

Що таке "список читання" у Chrome і як ним користуватися?

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як створити гостьову мережу Wi-Fi та навіщо вона потрібна?

Що таке зловмисне ПЗ? Все, що потрібно знати про віруси, трояни та програми-вимагачі

Як обмежити додаткам використання даних у фоновому режимі на Android? – ІНСТРУКЦІЯ

Як налаштувати автовидалення повідомлень у Telegram? – ІНСТРУКЦІЯ

Як заборонити сайтам надсилати Вам сповіщення у Chrome на Android? – ІНСТРУКЦІЯ

Signal чи Telegram: який додаток кращий для чату?

Нагадаємо, на VirusTotal були виявлені кілька зразків трояна XCSSET, які здатні працювати на пристроях з чипами Apple Silicon (M1).  Троян вміє красти файли куки з Safari, інформацію з додатків Evernote, Skype, Notes, QQ, WeChat і Telegram, а також шифрувати файли і впроваджувати шкідливий JavaScript сторінки, що відкривається у браузері, за допомогою XSS-атаки

Окрім цього, у Google Play Маркет знайшли понад десять додатків, що завантажують троянську програму Joker. Ця шкідлива програма примітна тим, що таємно оформляє підписку на преміум-послуги. Вона також вміє перехоплювати SMS, красти конфіденційні дані і список контактів, встановлювати бекдор, генерувати фейковий відгуки, нав’язливо показувати рекламу

Також понад 10 різних APT-груп, які використовують нові уразливості Microsoft Exchange для компрометації поштових серверів, виявили дослідники з кібербезпеки. Дослідники ESET виявили наявність веб-шелів (шкідливі програми або скрипти, які дозволяють дистанційно управляти сервером через веб-браузер) на 5 тисячах унікальних серверах у понад 115 країнах світу.

До речі, хакери вигадали хитрий спосіб викрадення даних платіжних карток у скомпрометованих інтернет-магазина. Замість того, щоб надсилати інформацію про картку на контрольований ними сервер, хакери приховують її у зображенні JPG та зберігають на самому веб-сайті, з якого власне, і були викраденні дані.

А команда експертів змогла отримати доступ до камер відеоспостереження, встановлених в компаніях Tesla, Equinox, медичних клініках, в’язницях і банках. Фахівці опублікували зображення з камер, а також скріншоти своєї здатності отримати доступ суперкористувача до систем спостереження, які використовують в компанії Cloudflare і в штаб-квартирі Tesla.