Microsoft веде переговори про придбання Discord – месенджера, що підтримує трансляції відеоігор. Ціна угоди може скласти понад 10 мільярдів доларів.

Представники Discord давно вели переговори з потенційними покупцями, і програмний гігант Microsoft також є серед них, але швидке підписання угоди не очікується, заявили особи, які попросили не ідентифікувати їх, оскільки обговорення є приватними, повідомляє Bloomberg.

Один з інсайдерів заявив, що Discord швидше буде продавати свої акції на біржі, ніж його хтось купить повністю. Представники Microsoft та Discord відмовились коментувати. Раніше у понеділок сайт VentureBeat повідомляв, що Discord веде переговори про продаж.

Компанія Discord, що базується в Сан-Франциско, найбільше відома своїм безкоштовним сервісом, який дозволяє геймерам спілкуватися за допомогою відео, голосу та тексту, а під час пандемії цю технологію використовують для навчальних груп, танцювальних класів, книжкових клубів та інших віртуальних зустрічей.

Щомісяця  сервіс має понад 100 мільйонів активних користувачів і розробляє свої комунікаційні інструменти, щоб перетворити її на “місце для спілкування”, а не просто на геймер-орієнтовану платформу чату.

Microsoft, яка минулого року намагалася придбати додаток TikTok та провела переговори про придбання Pinterest Inc., здійснювала покупки активів, які забезпечували б доступ до процвітаючих спільнот користувачів. Бізнес Xbox від Microsoft також розширює набір бонусів у підписці, які він надає в рамках своєї пропозиції Game Pass.

“Компанія Microsoft, плануючи купити Discord, має  рацію, оскільки вона продовжує перебудовувати свій ігровий бізнес в сторону вдосконалення програмного забезпечення та послуг”, – сказав аналітик Bloomberg Intelligence Метью Кантерман. – Існує велика можливість поєднати преміум-пропозицію Discord, Nitro, із сервісом Game Pass, щоб збільшити кількість підписок з останніх 18 мільйонів, принаймні вдвічі”.

Після нещодавнього придбання корпорацією Microsoft ZeniMax Media Inc., власника серії The Elder Scrolls та  Bethesda Softworks, видавця серії Doom, придбання Discord означатиме готовність програмного гіганта з Редмонда продовжувати інвестувати у свій блок відеоігор.

“Ми очікуємо, що Xbox залишатиметься активним проектом, щоб продовжувати підтримувати цінність Game Pass і збільшувати кількість підписок”, – сказав Кантерман.

Представники Discord звернулися до Microsoft, щоб визначити інтерес, і, за словами інсайдера, керівник Xbox Філ Спенсер спілкувався з компанією. За даними Pitchbook, минулого року компанія  мала прибуток у 100 мільйонів доларів  та оцінювалася в 7 мільярдів доларів. За словами фахівців, компанія Discord також раніше проводила переговори з Epic Games та Amazon.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як створити гостьову мережу Wi-Fi та навіщо вона потрібна?

Що таке зловмисне ПЗ? Все, що потрібно знати про віруси, трояни та програми-вимагачі

Як обмежити додаткам використання даних у фоновому режимі на Android? – ІНСТРУКЦІЯ

Як налаштувати автовидалення повідомлень у Telegram? – ІНСТРУКЦІЯ

Як заборонити сайтам надсилати Вам сповіщення у Chrome на Android? – ІНСТРУКЦІЯ

Signal чи Telegram: який додаток кращий для чату?

Нагадаємо, на VirusTotal були виявлені кілька зразків трояна XCSSET, які здатні працювати на пристроях з чипами Apple Silicon (M1).  Троян вміє красти файли куки з Safari, інформацію з додатків Evernote, Skype, Notes, QQ, WeChat і Telegram, а також шифрувати файли і впроваджувати шкідливий JavaScript сторінки, що відкривається у браузері, за допомогою XSS-атаки

Окрім цього, у Google Play Маркет знайшли понад десять додатків, що завантажують троянську програму Joker. Ця шкідлива програма примітна тим, що таємно оформляє підписку на преміум-послуги. Вона також вміє перехоплювати SMS, красти конфіденційні дані і список контактів, встановлювати бекдор, генерувати фейковий відгуки, нав’язливо показувати рекламу

Також понад 10 різних APT-груп, які використовують нові уразливості Microsoft Exchange для компрометації поштових серверів, виявили дослідники з кібербезпеки. Дослідники ESET виявили наявність веб-шелів (шкідливі програми або скрипти, які дозволяють дистанційно управляти сервером через веб-браузер) на 5 тисячах унікальних серверах у понад 115 країнах світу.

До речі, хакери вигадали хитрий спосіб викрадення даних платіжних карток у скомпрометованих інтернет-магазина. Замість того, щоб надсилати інформацію про картку на контрольований ними сервер, хакери приховують її у зображенні JPG та зберігають на самому веб-сайті, з якого власне, і були викраденні дані.

А команда експертів змогла отримати доступ до камер відеоспостереження, встановлених в компаніях Tesla, Equinox, медичних клініках, в’язницях і банках. Фахівці опублікували зображення з камер, а також скріншоти своєї здатності отримати доступ суперкористувача до систем спостереження, які використовують в компанії Cloudflare і в штаб-квартирі Tesla.