Сповіщення веб-сайту можуть бути як корисними, так і відвертим спам-повідомленням. Якщо Вам це набридло, не хвилюйтеся, Ви можете легко зупинити сповіщення для окремих веб-сайтів у Chrome для Android. Крім того, Ви можете взагалі заблокувати спливаюче сповіщення в Google Chrome.

Відвідуючи веб-сайт новин, Ви часто бачите спливаюче вікно з проханням підписатись на їх останні повідомлення.

Якщо Ви згодні з цим, будете отримувати періодичні сповіщення з веб-сайту через додаток Chrome.

На щастя, Ви можете вимкнути сповіщення для веб-сайту та спливаючі вікна підписки на сповіщення в меню “Налаштування”. Ви можете зробити це і в додатку Chrome для настільних ПК .

1. Для початку відкрийте програму Chrome на смартфоні або планшеті Android і торкніться піктограми з трьома крапками у верхньому правому куті.

2. Виберіть опцію “Налаштування“.

Як заборонити сайтам надсилати Вам сповіщення у Chrome на Android? - ІНСТРУКЦІЯ

3. Прокрутіть вниз і відкрийте розділ “Сповіщення“.

Як заборонити сайтам надсилати Вам сповіщення у Chrome на Android? - ІНСТРУКЦІЯ

4. У ньому знайдіть розділ  “Сайти“, де Ви побачите перелік усіх сайтів, які надсилали запит на показ Вам сповіщень.

Як заборонити сайтам надсилати Вам сповіщення у Chrome на Android? - ІНСТРУКЦІЯ

5. Переконайтеся, що повзунок перебуває у стані “Вимкнено“. Це означає, що зазначеному сайту заборонено надсилати Вам сповіщення.

Як заборонити сайтам надсилати Вам сповіщення у Chrome на Android? - ІНСТРУКЦІЯ

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Signal чи Telegram: який додаток кращий для чату?

Топ-7 альтернативних месенджерів на заміну WhatsApp

Як перевірити швидкість з’єднання на Вашому комп’ютері? ІНСТРУКЦІЯ

Обережно, фальшивка! Популярні схеми шахрайства з вакциною від COVID-19

Як перейти на приватну пошукову систему DuckDuckGo? – ІНСТРУКЦІЯ

Як позбутися WhatsApp на Android та iOS? – ІНСТРУКЦІЯ

Як анонімно користуватися Signal або Telegram? ПОРАДИ

Нагадаємо, сінгапурська технологічна компанія Smart Media4U Technology заявила про виправлення уразливостей у додатку SHAREit, які могли дозволити зловмисникам віддалено виконувати довільний код на пристроях користувачів. Помилки безпеки впливають на додаток компанії SHAREit для Android, додаток, який завантажили понад 1 мільярд разів.

Дослідники з компанії Red Canary знайшли нову шкідливу програму, розроблену для атак на комп’ютери Apple MacВін отримав назву Silver Sparrow і вже встиг заразити приблизно 30 тис. пристроїв у 153 країнах світу, включаючи США, Великобританію, Канаду, Францію і Німеччину.

Також фахівці у галузі кібербезпеки виявили новий метод атаки, що дозволяє зловмисникам “обдурити” термінал для оплати (POS-термінал) і змусити його думати, що безконтактна картка Mastercard насправді є картою Visa.

Як стало відомо, минулими вихідними стався витік діалогів деяких користувачів Clubhouse. Компанія запевнила, що заблокувала хакера і вживає додаткових заходів безпеки, але розраховувати на приватність і захищеність розмов в соцмережі не варто, попередили експерти.

До речі, нещодавно виявлена ​​фішингова кампанія відзначилася цікавим підходом до крадіжки облікових даних жертви: зловмисники використовують API популярного месенджера Telegram для створення шкідливих доменів.