Використовуючи реквізити платіжних карток громадян інших держав, зловмисник купував товари в Інтернет-магазинах. Далі продавав їх у соціальних мережах українцям.

Про це повідомляє прес-служба Департаменту кіберполіції Національної поліції України.

Правоохоронці встановили, що 26-річний мешканець Києва здійснював незаконні фінансові операції з використанням платіжних карток іноземних громадян. Банківські реквізити, як правило, він купував на закритих форумах.

На здобуті злочинним шляхом кошти фігурант купував в Інтернет-магазинах товари. Після чого через соціальні мережі здійснював їх продаж на території України.

Кіберполіція провела обшук за місцем мешкання фігуранта. За результатами вилучено комп’ютерну техніку, мобільний телефон та банківські картки – усе направили на експертизу.

За даним фактом розслідується кримінальне провадження за ч. 3 ст. 190 (Шахрайство) та ч. 2 ст. 361 (Несанкціоноване втручання в роботу комп’ютерів, автоматизованих систем, комп’ютерних мереж чи мереж електрозв’язку) Кримінального кодексу України. Вирішується питання щодо оголошення чоловіку про підозру.

Нагадуємо, офіційний додаток Firefox Private Network VPN для Android вже доступний для завантаження в Google Play, хоча сам VPN-сервіс знаходиться в статусі закритого бета-тестування.

Також двоє 31-річних мешканців Харківщини за допомогою активного сканування сайту на вразливість із використанням спеціалізованого програмного забезпечення та засобів анонімізації здійснювали несанкціоновані втручання в роботу сайтів конкурентів та отримували доступ баз даних.

Зверніть увагу, кільця з NFC-чипом стали доступними для власників карток Visa, випущених державним “Ощадбанком”. Клієнти банку отримали можливість користувтаися технологічною новинкою, за яку доведеться викласти 3,5 тисячі гривень.

До речі, за допомогою TensorFlow.js можна в режимі реального часу “стерти” людини в кадрі, при цьому вся навколишня його обстановка залишається колишньою.

Окрім цього, Google надає користувачам можливість синхронізувати паролі при авторизації в облікового запису, проте в майбутньому в браузері Chrome можуть з’явитися додаткові налаштування контролю, які дозволять користувачам вибирати, які паролі і де потрібно зберігати – локально на пристрої, в хмарі або в обліковому записі Google.