Найбільше користувачі Apple дивляться відео, натомість до emoji втратили інтерес

6 Переглядів 1 хв. читання

Список найбільш завантажуваних додатків для iOS в 2018 році представила компанія Apple. Угорі списку розмістилися YouTube, Instagram, Snapchat, Messenger і Facebook відповідно. Про це пише iToday з посиланням на CNN.Business.

Bitmoji – додаток, який належить Snapchat та дозволяє користувачам створювати emoji, які виглядають як самі користувачі, – перемістився на шосте місце в списку. Минулого року цей додаток очолив ТОП найбільш завантажуваних додатків.

2018 рік був складним для деяких соціальних мереж, таких як Facebook, які зіткнулися з критикою щодо питань конфіденційності, неправильного використання даних, дезінформації та втручання у вибори на своїй платформі. Однак флагманський додаток Facebook і два інших, що належать компанії – Instagram і Messenger – увійшли до першої п’ятірки списку.

Найпопулярнішим платним додатком в 2018 році виявився сервіс для редагування селфі Facetune ($ 3,99). Kirakira + ($ 0.99), який дозволяє додавати цікаві ефекти до відео і фотографій, посів друге місце.

У категорії ігри перше місце посіла Fortnite. Друге місце зайняла Helix Jump, а за нею – Rise Up.

Про кількість завантажень тих чи інших додатків Apple відмовилася повідомити.

Поділитися