Google впроваджує нову функцію для Вашого облікового запису, яка дозволить автоматично видаляти дані про історію місцезнаходження, дані про веб-сайти та дані про використання додатків після певного періоду часу.

Про це повідомляє The Verge.

Ви зможете видаляти дані після трьох або 18 місяців, а потім компанія буде видаляти їх на постійній основі.

Практика відстеження місцезнаходження пошукового гіганта стала проблемою минулого року, коли з’ясувалося, що Google продовжує відстежувати Вас, навіть якщо Ви вимкнете налаштування історії місцезнаходження.

Для того, щоб повністю зупинити відстеження Вашої геолокації, потрібно проконтролювати налаштування, а також вимкнути налаштування “Web and App Activity”. Запропонована сьогодні функція видаляє дані в обох випадках, що означає, що вона повинна охоплювати кожен біт даних історії місцезнаходжень, які зберігає Google.

Компанія Google стверджує, що нова функція в усьому світі з’явиться “у найближчі тижні” і буде доступна на додаток до існуючих параметрів, які дозволяють видаляти ці дані вручну.

Компанія також наголошує, що дані про історію місцезнаходжень, дані про веб-сайти та дані про застосунки є першими категоріями користувацьких даних, для яких ця функція буде доступною. А отже, ця функція може незабаром з’явитися для більшої кількості даних.

Нагадаємо, про чергову хвилю фішингу Facebook-сторінок українських громадських організації заявляють фахівці Лабораторії цифрової безпеки.

Також згідно з даними Відомства з патентів і товарних знаків США, яке опублікувало новий патент Apple, у Купертіно працюють над технологією позиціонування для iPhone, що функціонує на основі датчиків газів,

Окрім цього, у викраденні 2,2 мільйона гривень благочинних коштів через доступ до банківських рахунків та злам сторінок у соціальних мережах викрили 30-річного мешканця Кіровоградщини.

Автор: Олена Кожухар