П’ять кращих додатків для відображення робочого столу ПК на Вашому Android-смартфоні

Дзеркальне відображення екрана – не найпопулярніше, що користувачі роблять зі своїми пристроями. Однак ця функція стане у нагоді тим, хто вимушений працювати з дому через пандемію коронавірусу, або для тих, потребує мобільності у пересуванні і не бажає втрачати доступ до робочого комп’ютера.

Якою б не була Ваша мета з налаштування віддаленого робочого столу, пропонуємо кращі програми для дзеркального відображення екрану та програми для трансляції екрану для Android, а також деякі інші ефективні рішення за версією Android Authority.

blank

Віддалений робочий стіл Chrome

Ціна: Безкоштовно

Віддалений робочий стіл Chrome – одна з найпопулярніших програм для віддзеркалення екрану. Вона не дозволяє дзеркально відображати екран телефону на комп’ютері. Навпаки – додаток дозволяє переглядати робочий стіл комп’ютера на мобільному пристрої. Найкраще це працює з планшетами. Однак він цілком придатний для використання на телефоні. Він також повинен працювати на будь-якому комп’ютері з підтримкою браузера Google Chrome.

ЗАВАНТАЖИТИ

blank

Google Home Google

Ціна: Безкоштовно/Chromecast коштує грошей

Google Home – це програма для Google Home, Chromecast та інших пристроїв Google. За допомогою цієї програми та Chromecast Ви можете безпосередньо транслювати екран з пристрою на телевізор. Це насправді працює вражаюче добре. Однак більшість випадків використання, наприклад потокове відео, краще робити на Chromecast, а не на дзеркальному відображенні екрана. Однак, якщо Вам потрібен екран телефону на телевізорі, програма допоможе це зробити. Щоб додаток працював, потрібно придбати Chromecast. Сам додаток безкоштовний.

ЗАВАНТАЖИТИ

blank

Віддалений робочий стіл Microsoft

Ціна: Безкоштовно

Віддалений робочий стіл Microsoft дуже схожий на віддалений робочий стіл Chrome. В основному – це те саме. Він показує Ваш настільний комп’ютер. Додаток підтримує версії Windows Professional та Server. Крім того, він добре працює для потокового передавання відео та звуку у разі потреби. Додаток абсолютно безкоштовний, без провозицій купівлі у програмі та реклами. Тим, хто працює під Windows, мабуть, слід скористатися ним. В іншому випадку для інших операційних систем за замовчуванням використовується віддалений робочий стіл Chrome.

ЗАВАНТАЖИТИ

blank

TeamViewer

Ціна: Безкоштовно (для індивідуального користування)

TeamViewer – одна з найпопулярніших програм для дзеркального відображення екрану. Він підтримує передачу HD-відео та звуку, 256-бітове AES-шифрування та передачу файлів з обох пристроїв. Він також підтримує Mac, Windows і Linux. Додаток можна безкоштовно використовувати для індивідуального користування. Для бізнесу є кілька варіантів оплати.

ЗАВАНТАЖИТИ

Your Phone від Microsoft

Ціна: Безкоштовно

Your Phone Companion – відмінна програма від Microsoft. У ній все ще є деякі помилки, але вона уже робить більше для підключення телефону до Windows, ніж решта програм для Android. Після підключення Ви можете переглядати фотографії, відповідати на повідомлення, телефонувати (на ПК з Bluetooth) і транслювати екран.

ЗАВАНТАЖИТИ

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Фішингові листи: розпізнаємо шахрайство на реальному прикладі

Як вимкнути веб-камеру та мікрофон у Zoom? – ІНСТРУКЦІЯ

Як змінити ім’я користувача у Twitter? – ІНСТРУКЦІЯ

Як виявити шахрайство з технічною підтримкою та уникнути його? Поради

Як виміряти рівень кисню у крові за допомогою Apple Watch? – ІНСТРУКЦІЯ

Як увімкнути нову функцію відстеження миття рук на Apple Watch? – ІНСТРУКЦІЯ

Нагадаємо, оператор платіжної системи Mastercard готує до пробних випробувань банківську карту F.CODE Easy, що використовує відбитки пальців для підтвердження прав на транзакцію в платіжних терміналах магазинів.

Також з’явився мобільний додаток доповненої реальності #PrisonersVoice, який привертає увагу міжнародної спільноти до українських бранців Кремля та до системного порушення Російською Федерацією прав людини загалом.

До речі, експерт з інтернет-безпеки, “білий хакер” із Нідерландів Віктор Геверс, відомий тим, що зміг зайти на екаунт президента США Дональда Трампа в 2016 році, повторив свій “успіх” в 2020 році.

Окрім цього, кіберзлочинне угруповання викрало понад 3 Тб приватних відео та розмістило їх на сайтах для дорослих. Серед викладених матеріалів були як відверто інтимні, так і цілком буденні. Зловмисники отримали доступ до понад 50 тисяч особистих IP-камер, що дозволило зібрати колекцію відеоматеріалів.

А 30-річний житель Івано-Франківщини створив веб-сайти, де на платній основі надавав доступ до перегляду фільмів. Засновник онлайн-кінотеатрів не мав дозволів від правовласників на розповсюдження їхніх творів та порушив авторські права двох іноземних кінокомпаній.