Перекладати з китайської на англійську навчить “розумна” ручка Xiaomi

3 Переглядів 1 хв. читання

“Розумну” ручку із вбудованою системою штучного інтелекту представила компанія Xiaomi. Про це пише iTechua з посиланням на IGeeKphone

Насправді пристрій виглядає як ручка, проте призначений для розпізнавання і читання написаного або надрукованого тексту.

Завдяки ґаджету можна прочитати казку, розповісти цікаві факти з різних сфер, а також навчитися перекладати з китайської на англійську і навпаки.

Пристрій оснащений системою оцінки якості вимови слів, яка дозволяє створювати інтелектуальний звіт про прогрес, якого досяг учень, а також рівень зацікавленості до тієї чи іншої теми, передаючи дані на мобільний пристрій.

“Розумна” ручка Xiaomi містить модуль Wi-Fi, а також завдання на розвиток соціального, психологічного, когнітивного і логічного мислення.

Також передбачені 20 підтем, більше 1200 цікавих фактів і більше 2000 оригінальних матеріалів з китайської та англійської лексики.

Виробляє пристрій компанія Nanjing Machine Island Intelligent Technology, продажі почнуться 28 лютого за ціною 44 долари (1 300 гривень).

Поділитися