Понад 50 % постів у Twitter визначають як образливі

4 хв. читання
twitter app

Twitter повідомляє, що понад 50 відсотків твітів, визначених як образливі, спочатку помічають його автоматизованими засобами модерації та видаляють, перш ніж користувач повідомляє про них. Вдосконалення моделі машинного навчання для виявлення проблемних твітів дозволили прискорити модерацію.

Модерація образливих твітів стала постійною темою Twitter. Компанія регулярно розповідає про те, як “одним із наших найвищих пріоритетів є покращення здоров’я під час публічної бесіди в Twitter”, йдеться у звіті компанії про прибутки. Постійні зловживання роблять Twitter неприємним місцем для багатьох давніх та високоактивних користувачів, тому можливість модерації є важливою для використання сайту та зростання кількості користувачів, пише TheVerge .

Twitter повідомляє, що  автоматичне позначення твітів як тих, що підлягають видаленню,  зросло до 50%, порівняно з 43% і 38% за два минулі квартали. Щоб було зрозуміло: це не означає будь-який  твіт на Twitter, у якому когось ображали, а лише той, який Twitter остаточно видалив як образливий. Проблемний твіт, який Twitter пропустив або в кінцевому підсумку вирішив не видаляти, не вважатиметься таким. Також до цієї категорії не відносяться повідомлення, видалені помилково.

Twitter визнає, що йому належить працювати більше над зловживаннями, і що його мета – зменшити “тягар для жертв жорстокого поводження” та вжити “заходів, перш ніж хтось повідомить про зловживання”.

Зростання кількості нових користувачів – це результат великих зусиль команди Twitter протягом останніх кількох років, і сьогоднішні цифри, принаймні, говорять про те, що він продовжує рухатись у правильному напрямку. Однак вони не розповідають про всю історію: до недавнього часу Twitter оприлюднював, скільки користувачів у нього щомісяця, а не щоденних користувачів, і ця кількість скорочувалась щорічно аж  до початку 2019 року.

Нагадаємо, ботнет 10-річної давнини Phorpiex знов активізувався. На цей раз ботнет, який в даний час контролює понад 450 000 комп’ютерів у всьому світі, нещодавно змінив тактику з зараження комп’ютерів програмами-вимагачами або майнерами криптовалют, на їх використання для розсилки електронних листів з вимогами шантажу мільйонам невинних людей.

Також кіберзлочинці, які займаються зламом корпоративних мереж, спочатку зламують мережі великих компаній, а потім здають в оренду або продають доступ до них іншим злочинним угрупуванням. Вони пропонують свої послуги у Даркнеті та через захищені месенджери, а згодом співпрацюють з операторами програм-шифрувальників.

Зверніть увагу, що фальшиву версію браузера Tor, який кіберзлочинці використовують для викрадення криптовалюти Bitcoin у покупців Даркнет-ринків та шпигування за користувачами, виявили фахівці з кібербезпеки компанії ESET. Загальна сума отриманих коштів на всі три гаманці становила 4.8 Bitcoin, що відповідає приблизно 40 тисячам доларам США.

Окрім цього,  голосових помічників можуть використовувати зловмисники, щоб підслуховувати розмови або обманом дізнаватися у користувачів конфіденційну інформацію. Дослідники розповіли про ряд проблем в Alexa і Google Home, які розробники Google не можуть усунути вже кілька місяців. Загрозу становлять шкідливі програми, розроблені третіми особами.

Згідно похмурого, але не занадто надуманого сценарію, хакер може атакувати антену 5G, відправивши шкідливі сигнали мільйонам підключених до неї пристроїв. Це призведе до колапсу в роботі транспортної системи та енергосистеми і паралізує міста. Коли уряди все більшої кількості країн розмірковують про ризики роботи із закордонними постачальниками мереж 5G, всі погляди прикуті до Швейцарії, яка однією з перших прийняла на озброєння цю технологію.

Поділитися
Exit mobile version