Редизайн Twitter: з’явиться онлайн-статус, а повідомлення змінюватимуть колір

Соцмережа мікроблогінгу Twitter готує редизайн, який обіцяє користувачам ще більше функцій і можливостей. Про це пише Новое время з посиланням на The Verge.

Найближчими тижнями соцмережа почне тестувати нові способи відображення твітів. Тепер там стане зручніше вести переписку і структурувати твіти за темами.

Бета-програма, яку можуть випробувати користувачі Twitter, що подали заявку на участь, включає тестування спеціальних плашок у діалогах, зміни кольору повідомлення, в залежності від того, підписані ви на людину чи просто відповідаєте на її твіт.

В майбутньому, Twitter планує додати і онлайн-статус користувачів, який можна буде включати опціонально.

Однією з головних функціональних змін стануть так звані “твіти-криголами”, що призначені для початку обговорення певної теми. Користувачі зможу прикріплювати до своїх твітів виділений тег, щоб інші учасники бесіди розуміли, про що йде мова.

“Ця нова функція повинна поліпшити здорові обговорення в додатку, до яких прагне компанія. Twitter хоче припинити цькування і злісний контент. Ідея полягає в тому, щоб заохочувати і виділяти більше позитивних розмов”, – пише The Verge.

Як відомо, свого часу Instagram стартував просто як додаток для обміну фотографіями. Після переходу у власність Facebook і значних доопрацювань, Instagram став повноцінною соцмережею і надав користувачами безліч функцій. Подібне відбувається і з Twitter: починаючи з невеликих записів у профілі, тепер там можна вести особисте листування, створювати прямі трансляції, інтегрувати інші соцмережі та багато іншого.