Rozetkа отримала контроль над Prom.ua та Kabanchik.ua

2 Переглядів 2 хв. читання

Єдиною компанією стануть маркетплейси EVO і Rozetka. Про це повідомила прес-служба групи компаній EVO, передає Interfax-Украина.

“Завершено формальності зі злиття групи компаній EVO і найбільшого інтернет-супермаркету Rozetka. Об’єднана компанія буде створювати більше можливостей для українських підприємців на своїх платформах, а також покращувати клієнтський досвід онлайн-покупок”, – йдеться у повідомленні.

CEO групи компаній EVO Микола Палієнко повідомив, що об’єднаною компанією буде управляти рада директорів, до якої увійдуть представники обох сторін.

За його словами, найближчим часом глобальних змін в роботі групи компаній EVO не буде. Всі проекти і команди продовжать свою роботу.

Антимонопольний комітет України дозволив власникам маркетплейса Rozetka отримати контроль над маркетплейсами групи компаній EVO

Довідка. Rozetka заснована в 2005 році в Києві як онлайн-магазин електроніки та побутової техніки. В наступні роки компанія трансформувалася в мультікатегорійний онлайн-супермаркет.

ТОВ “Розетка.Уа” в 2017 році збільшила виручку на 24,5% – до 6 млрд грн, а її чистий прибуток виріс на 9,3% – до 8,91 млн грн.

Влітку 2017 року інвестиційна компанія Horizon Capital, один з лідерів ринку private equity в Україні, повідомила про покупку міноритарного пакету акцій Rozetka.ua у Ірини та Владислава Чечоткіних, проте розмір цього пакета не оголошувався.

Основний бізнес EVO – маркетплейси. Проекти групи працюють в Україні, Білорусі, Росії, Казахстані.

У травні 2016 року електронний майданчик Prom.ua була реорганізована в групу компаній EVO.

Група реалізує B2C, B2B, B2G і C2C проекти в Інтернеті. Так, у рамках EVO розвиваються такі проекти Prom.ua, Satu.kz, Deal.by, Bigl.ua, Zakupki.Prom.ua, Crafta.ua, Kabanchik.ua, “Вчасно”, Shafa.ua.

Поділитися