Оновлення має заблокувати можливість авторизації на пристрої в обхід датчика відбитків пальців.
Samsung випустила оновлення, покликане усунути проблему з датчиком відбитків пальців в Galaxy S10 і Note 10.
Нагадаємо, в лінійці флагманських пристроїв Galaxy була виявлена серйозна проблема з безпекою. Як виявилося, датчик відбитків пальців є абсолютно марним, оскільки обійти його може будь-хто за допомогою лише дешевої захисної плівки.
До виходу виправлення від Samsung деякі банки самі прийняли запобіжні заходи для захисту даних своїх клієнтів. Одні фінустанови вимкнули в своїх мобільних додатках для Galaxy S10 функцію біометричної аутентифікації, а інші зробили більш радикальні кроки і зовсім заблокували власникам проблемних пристроїв можливість завантажувати додатки з Play Store.
Після того, як стали з’являтися повідомлення про проблему з датчиком, Samsung пообіцяла випустити оновлення, і тепер компанія стримала свою обіцянку. Як повідомило інформагентство Reuters у середу, 23 жовтня, компанія попросила власників Galaxy S10 встановити останні оновлення для системи біометричної аутентифікації. З огляду на небезпеку уразливості, Samsung також має намір розіслати всім зареєстрованим користувачам проблемних пристроїв повідомлення про необхідність оновлення.
Чи гарантує оновлення виправлення бага або користувачам краще раз і назавжди від послуги відмовитися, поки ще неясно. Власникам Galaxy S10 настійно рекомендується якомога швидше встановити патч, видалити свої відбитки пальців і ввести їх заново.
Нагадаємо, ботнет 10-річної давнини Phorpiex знов активізувався. На цей раз ботнет, який в даний час контролює понад 450 000 комп’ютерів у всьому світі, нещодавно змінив тактику з зараження комп’ютерів програмами-вимагачами або майнерами криптовалют, на їх використання для розсилки електронних листів з вимогами шантажу мільйонам невинних людей.
Також кіберзлочинці, які займаються зламом корпоративних мереж, спочатку зламують мережі великих компаній, а потім здають в оренду або продають доступ до них іншим злочинним угрупуванням. Вони пропонують свої послуги у Даркнеті та через захищені месенджери, а згодом співпрацюють з операторами програм-шифрувальників.
Зверніть увагу, що фальшиву версію браузера Tor, який кіберзлочинці використовують для викрадення криптовалюти Bitcoin у покупців Даркнет-ринків та шпигування за користувачами, виявили фахівці з кібербезпеки компанії ESET. Загальна сума отриманих коштів на всі три гаманці становила 4.8 Bitcoin, що відповідає приблизно 40 тисячам доларам США.
Окрім цього, голосових помічників можуть використовувати зловмисники, щоб підслуховувати розмови або обманом дізнаватися у користувачів конфіденційну інформацію. Дослідники розповіли про ряд проблем в Alexa і Google Home, які розробники Google не можуть усунути вже кілька місяців. Загрозу становлять шкідливі програми, розроблені третіми особами.
Згідно похмурого, але не занадто надуманого сценарію, хакер може атакувати антену 5G, відправивши шкідливі сигнали мільйонам підключених до неї пристроїв. Це призведе до колапсу в роботі транспортної системи та енергосистеми і паралізує міста. Коли уряди все більшої кількості країн розмірковують про ризики роботи із закордонними постачальниками мереж 5G, всі погляди прикуті до Швейцарії, яка однією з перших прийняла на озброєння цю технологію.