Українці почали частіше дивитися відео за допомогою цифрових пристроїв, а не телевізорів, платити за контент та зраджувати соцмережам з месенджерами. Про це йдеться у дослідженні агентства Isobar Ukraine, пише Mediasat.
Ось 10 фактів про діджиталізацію України:
1.
Зміна парадигми від «ТV-centric» до «Digital-centric» тепер уже глобальна даність. На відміну від традиційних медіа, Інтернет – єдине медіа, у якого росте популярність серед населення. В 2018 році його охоплення виросло до 73% або 23 мільйонів користувачів в місяць.
2.
Найбільш цікаву для брендів аудиторію в діапазоні від 18 до 40 років значно легше знайти в Інтернеті, ніж охопити за допомогою ТБ. Ця аудиторія в середньому проводить в Мережі в місяць на 16 годин більше, ніж за переглядом телевізора. І навіть під час перегляду телепередач половина Інтернет-користувачів паралельно відволікаються на свої цифрові ґаджети.
3.
9 з 10 українців у віці від 12 до 35 років використовують Інтернет. При цьому найбільший приріст показує аудиторія 45+. Вона виросла на 80% за останні 6 років.
4.
Смартфон – пристрій “номер один” для українських Інтернет-користувачів будь-якого віку. Показово, що 31% користувачів використовують смартфон для оформлення покупок.
5.
Через рік після блокування російських ресурсів значно впало їх охоплення, а іноземні майданчики стали монополістами в своїх категоріях.
6.
Месенджери витісняють уже звичні для нас соціальні мережі. Найшвидше у використанні росте Тelegram з ростом охоплення на 600% за рік.
7.
Близько 5 мільйонів українців регулярно грають в онлайн-ігри.
8.
Тільки 34% міського населення України здійснюють онлайн-покупки.
9.
Категорія одягу витіснила електроніку та побутову техніку з першого місця в списку найбільш речей, які найбільше купують в Інтернеті.
10.
Близько 2% українців здійснювали безконтактну оплату за допомогою смартфона в 2017 році.