Цукерберг повідомив про масштабну чистку “фабрики тролів” у Facebook

3 Переглядів 2 хв. читання

Засновник Facebook Марк Цукерберг повідомив про масштабну чистку в соцмережі. Згідно з його дописом, Facebook видалила 270 сторінок та акаунтів російської організації «Агентство інтернет-досліджень», відомої також як «фабрика тролів».

«Більшість наших дій проти агентства до теперішнього часу полягали в тому, аби не допустити їх втручання у вибори в інших країнах. Це оновлення стосується зняття видалення сторінок, орієнтованих на людей, які проживають в Росії. Ця російська агенція неодноразово вдавалася до оманливих дій і намагалася маніпулювати людьми в США, Європі та Росії – і ми не хочемо, щоб вони залишалися на Facebook у будь-якій точці світу», – написав Марк Цукерберг.

Він навів приклад, що напередодні виборів у Франції соцмережа виявила та заблокувала 30 000 фейкових акаунтів. Соцмережа почала співпрацювати з урядами та службами Німеччини та США, аби зупинити спроби маніпуляцій через соцмережу з боку третіх осіб.

«Ми також значно збільшили наші інвестиції в безпеку. У нас зараз близько 15 000 людей, які працюють над перевіркою безпеки та контенту. До кінця цього року їх буде більше 20 000», – йдеться у дописі.

Нещодавно «Агентство інтернет-досліджень» було внесене у санкційний список Міністерства фінансів США. Раніше «фабрика тролів» разом з телеканалом RT згадувалася у відкритій частині доповіді спецслужб США про втручання Росії у вибори американського президента. Сама доповідь була опублікована на початку січня 2017 року.

Джерело: Media Sapiens

Поділитися