У Gmail можна буде відправляти “зникаючі” листи

6 Переглядів 1 хв. читання

Незабаром Google запустить оновлений дизайн веб-версії поштового сервісу Gmail, пише The Verge.  Як доказ – в мережі Інтернет з’явилися перші скріншоти нового дизайну. Також інсайдери видання розповіли про режим конфіденційності (Confidential Mode), в якому можна буде відправити «зникаючі» листи, захищені від копіювання, завантаження, роздруківки та пересилання інших користувачів.

Як стало відомо, при відправленні листа в даному режимі користувач зможе вибрати термін дії (expiration date) цього листа, після чого він зникне з поштової скриньки отримувача. Для того, щоб остаточно переконатися в тому, що такий лист не потрапить у чужі руки, можна навіть захистити його паролем, який надходить тільки коректним отримувачам за допомогою SMS.

Також у новій версії дизайну користувачі отримають перелік нових можливостей, включаючи “розумні відповіді” (smart reply), можливість відкладати (snooze) отримання листів та підтримку офлайн-режиму, при якому з листами можна буде працювати навіть за відсутності доступу до Інтернету.

Розробники Google обіцяють запустити новий дизайн у найближчі тижні.

Джерело: ІТС.ua

Поділитися