Смартфони Apple з появою нових версій iOS стають більш досконалими цифровими помічниками для нас. Так, iPhone навчили сканувати QR-коди без сторонніх програм з виходом iOS 11. Сьогодні є три варіанти, як це можна зробити.

1. Активуйте пункт “Сканування QR-коду” в меню “Налаштування” → “Камера”.

Тепер “Камера” буде завжди розпізнавати інформацію на QR-коді, який потрапив у видошукач, і показувати повідомлення з пропозицією використовувати її.

2. Налаштувати сканування QR-кодів

Додайте “Сканування QR-коду” в меню “Налаштувати елементи управління” в розділі “Пункт управління” в “Налаштуваннях”.

Тепер “Камера” буде розпізнавати QR-коди тільки після активації цієї функції в “Пункті управління” – під час звичайної зйомки вони будуть ігноруватися.

3. Розпізнавання QR-кодів тільки після активації цієї функції в “Пункті управління”.

Якщо Ваш iPhone підтримує 3D Touch (iPhone 6s і вище, за винятком iPhone SE і iPhone XR), натисніть на значок “Камери” на домашньому екрані із зусиллям і виберіть пункт “Сканувати QR-код” в контекстному меню.

Так додаток сканує QR-код незалежно від його налаштувань.

Нагадаємо, компанія Apple представить оновлення операційних систем для iPhone, iPad, Mac, Apple Watch і Apple TV на Всесвітній конференції розробників (WWDC), яка розпочнеться 3 червня. Про це повідомляє видання Bloomberg.

Також працівники кіберполіції припинили діяльність понад 30 піратських онлайн-кінотеатрів протягом останнього місяця у рамках операції “Пірати”, яка розпочалася 8 квітня у рамках протидії злочинам, пов’язаним з порушенням авторських прав.

Окрім цього, інженери Samsung допустили витік вихідних кодів, секретних ключів і облікових даних низки проектів компанії, в тому числі платформи для управління “розумними” будинками SmartThings.

Автор: Олена Кожухар