Пристрої на iOS позбавлені можливості впливати на зовнішній вигляд інтерфейсу системи, тому замінити іконки додатків неможливо. Однак існує спосіб вирішити цю проблему.

В iOS є функція закладок, що дозволяє відкривати додатки за спеціальними посиланнями. Використовуючи її, ми можемо створити окремі ярлики з потрібними іконками, через які будуть запускатися програми.

Ось що для цього потрібно зробити:

1. Встановіть фірмову утиліту Apple Configurator з Mac App Store і запустіть її.

2. Натисніть Command + N для створення нового профілю.

3. Дайте профілю будь-яку назву, а все інше залиште, як є.

4. У бічному меню відкрийте пункт Web Clips в самому низу і натисніть кнопку Configure.

5. У поле Label введіть назву іконки – краще таку ж, як і у додатку.

6. У полі URL введіть посилання на додаток. Цю інформацію доведеться знайти в Інтернеті.

7. Виберіть нову іконку або перетягніть її в відповідну частину і виставте усі позначки.

8. Щоб додати іконок інших додатків натискайте “+” і повторюйте процедуру.

9. Після того як закінчите, натисніть Command + S для збереження.

10. Підключіть iPhone до Mac і підтвердіть з’єднання.

11. Відкрийте меню пристрою, натисніть кнопку Add і виберіть Profiles.

12. Вкажіть збережений файл профілю, погодьтеся з його встановлення на iPhone і підтвердіть дію на самому пристрої. Відразу після цього нові іконки з’являться на екрані. При натисканні на них буде відкриватися відповідна програма.

До речі, смартфони Apple з появою нових версій iOS стають більш досконалими цифровими помічниками для нас. Так, iPhone навчили сканувати QR-коди без сторонніх програм з виходом iOS 11. Сьогодні є три варіанти, як це можна зробити.

Нагадаємо, компанія Apple представить оновлення операційних систем для iPhone, iPad, Mac, Apple Watch і Apple TV на Всесвітній конференції розробників (WWDC), яка розпочнеться 3 червня. Про це повідомляє видання Bloomberg.

Також працівники кіберполіції припинили діяльність понад 30 піратських онлайн-кінотеатрів протягом останнього місяця у рамках операції “Пірати”, яка розпочалася 8 квітня у рамках протидії злочинам, пов’язаним з порушенням авторських прав.

Окрім цього, інженери Samsung допустили витік вихідних кодів, секретних ключів і облікових даних низки проектів компанії, в тому числі платформи для управління “розумними” будинками SmartThings.

Автор: Олена Кожухар