У новому Chrome автоматично приховають нав’язливі повідомлення від спамерів

3 хв. читання
samsung chrome

Починаючи з версії Chrome 86, браузер буде автоматично приховувати нав’язливі спамерські повідомлення на веб-сайтах, що дозволяють собі подібну поведінку.

Нагадаємо, що власники сумнівних ресурсів зараз часто використовують механізм повідомлень в Chrome та інших браузерах. Google почав боротися зі спамом за допомогою повідомлень ще з виходом Chrome 80, а у версії 84 розробники помітно поліпшили захисні механізми.

“Нав’язливі повідомлення на сьогоднішній день є однією з найбільш частих скарг, які можна почути від користувачів Chrome, – пояснили представники Google. – Наше завдання – значно поліпшити користувальницький досвід і мінімізувати можливість сайтів використовувати повідомлення в зловмисних цілях”.

Таким чином Chrome буде вивчати поведінку веб-ресурсу і приховувати повідомлення, якщо той чи інший сайт був не раз помічений у спамерській діяльності. Такий принцип буде застосовуватися до онлайн-майданчиків, які використовують спеціальні прийоми, намагаючись змусити відвідувачів дозволити повідомлення в браузері.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Шахрайство, оманливий дизайн, або як торгові сайти змушують Вас витрачати більше?

Найпоширеніші схеми кіберзлочинців та способи захисту від них. Поради

Як користуватися спеціальними піктограмами програм на Вашому iPhone та iPad? – ІНСТРУКЦІЯ

Як перемістити програми з бібліотеки додатків на головний екран на iPhone?– ІНСТРУКЦІЯ

Чим Вам загрожує підключення невідомих USB? Поради із захисту

Як зробити Chrome веб-браузером за замовчуванням на iPhone та iPad? – ІНСТРУКЦІЯ

Кібератаки та шкідливі програми – одна з найбільших загроз в Інтернеті. Дізнайтеся з підбірки статей, як виникло шкідливе програмне забезпечення та які є його види, що таке комп’ютерний вірус, про усі види шкідливого ПЗ тощо.

До речі, дослідники розкрили подробиці про критичну уразливість в додатку Instagram для Android, експлуатація якої дозволяла віддаленим зловмисникам перехопити контроль над цільовим пристроєм шляхом відправки спеціально створеного зображення.

Цікаво знати, що кіберполіція затримала злочинну групу, яка за допомогою скімінгових пристроїв виготовляла дублікати банківських карток. Далі з цих карток знімали готівку. За це зловмисникам загрожує до 12 років ув’язнення.

Також після додавання до свого функціоналу аудіо-твітів для iOS у червні, Twitter зараз експериментує з ідеєю дозволити людям записувати та надсилати голосові повідомлення за допомогою прямих повідомлень.

Важливо знати, що хакерам вдалося обійти захист iOS 14 на пристроях, що базуються на процесорі Apple A9.

Поділитися
Exit mobile version