У новому Chrome запрацювала функція авторизації без паролю

Google випустила стабільну версію Chrome 67 для Windows, Mac і Linux. Окрім виправлення 34 багів, пов’язаних з безпекою, компанія додала в браузер кілька важливих функцій, пише AIN.ua

Відтепер Chrome підтримує специфікацію WebAuthn, яка дозволяє авторизуватися на сайтах за допомогою біометричної інформації (відбитків пальців, скан особи) або USB-ключа. Новий метод включений за замовчуванням, однак його робота залежить в тому числі від розробників сайтів, які повинні налаштувати підтримку WebAuthn на серверній стороні.

blank

Також нова версія дозволяє експортувати всі паролі в форматі .csv. Це стане в нагоді, якщо ви хочете перенести їх в інший менеджер паролів.

У Chrome 67 з’явилася підтримка Generic Sensor API – фреймворка, що дозволяє браузеру отримувати інформацію з сенсорів пристроїв, на зразок акселерометра або гіроскопа. Інновація орієнтована на мобільні пристрої, а також ігри в віртуальній і доповненій реальностях. Крім цього, для допомоги розробникам, що створює VR і AR контент, з’явився WebXR Device API. Google обіцяє, що цей фреймворк дозволить уніфікувати розробку під різні шоломи.

Chrome 67 розширює застосування технології ізоляції сайтів. Вона не дозволяє вкладкам отримувати дані від інших відкритих сторінок. Функція націлена на вирішення проблем з уразливістю Spectre. Відзначається, що ізоляція на 10-11% підвищує навантаження на оперативну пам’ять.