ПриватБанк розпочав тестування бета-версії програми “Приват24”. Як стало відомо, оновлений мобільний додаток банку не використовуватиме цифрове ядро ​​Corezoid.

Про це заявив Генеральний директор ПриватБанку Петро Крумханзл виданню ЛІГА.net.

За його словами, участь у бета-тестуванні додатку “Приват24” можуть взяти всі охочі, а його запуск запланований на кінець літа цього року.

“Ми хочемо запропонувати клієнтам майже ідеальний продукт”, – сказав гендиректор банку.

Щоб випробувати бета-версію, достатньо з Вашого “Приват24” натиснут на кнопку “Перейти в “Вета” версію”.

Нагадаємо, роботу чотирьох піратських інтернет-ресурсів kinogo.co.ua, uafilm.top, ukrfilm.top і kino-hd.top припинила кіберполіція України. Щодня ці сайти відвідували понад 100 тисяч глядачів, а сайт kinogo.co.ua є одним із найвідоміших піратських ресурсів у пошукових системах мережі Інтернет.

Також Міністерство оборони Японії почне розробку кіберзброї, яка буде використовуватися виключно для самооборони. Передбачається, що створенням шкідливого ПЗ займуться державні підрядники, а робота над ним буде завершена до кінця поточного фінансового року, повідомляють місцеві ЗМІ.

Окрім цього, у Firefox стався найбільший провал за всю історію існування браузера. У ніч з 3 на 4 травня закінчився термін дії цифрового сертифікату, який використовується Mozilla для підпису розширень, йдеться в офіційному блозі розробників Mozilla.