Корпорація Microsoft почала поширення нової версії додатка Skype. Мова йде про оновлення Skype 8.64, яке в основному складається із загальних виправлень. Оновлення вже доступне для всіх користувачів.

Оновлення містить тільки одну нову функцію: тепер користувачі можуть додати в панель швидкого доступу будь-які емодзі, пише Neowin.

Для цього достатньо натиснути кнопку “Налаштувати”, після чого в панель можна перенести емодзі, які Ви найчастіше використовуєте, щоб завжди мати до них швидкий доступ. Ця функція працює у всіх версіях Skype для різних платформ.

Крім того, розробники змінили деякі поєднання клавіш, які використовуються у додатку, щоб усунути збої в роботі програми.

Ще одне нововведення стосується Skype для iOS. Тепер користувачі iOS-версії додатка можуть обмінюватися контентом з контактами Skype безпосередньо з панелі загального доступу.

Решта змін, які отримують користувачі разом зі Skype 8.64, які не будуть помітні, оскільки являють собою загальні виправлення і поліпшення стабільності роботи. Оновлення поширюється поступово, тому, якщо воно недоступне вам прямо зараз, слід почекати.

Нова версія програми вийшла приблизно через два місяці після запуску Skype 8.62, в якій з’явилася підтримка зміни фонів в десктопній версії, а також був доданий новий вид сітки для відеодзвінків. Щодо версії Skype 8.63, то вона була випущена кілька тижнів тому і цілком складалася з виправлень помилок і не принесла ніяких нових функцій.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як обмежити перегляд небажаного контенту для дітей у TikTok? Поради для батьків

10 кращих застосунків для Android та iOS, які допоможуть Вам у навчанні

Чому слід оновлювати програмне забезпечення? Поради

Як заблокувати небажаний контакт у Facebook? – ІНСТРУКЦІЯ

Як зупинити відстеження небажаними програмами Вашої точної геолокації? ІНСТРУКЦІЯ

Як скопіювати файли на USB-накопичувач на Chromebook? – ІНСТРУКЦІЯ

Нагадаємо, виявили нову шпигунську кампанію проти користувачів Android, в рамках якої зловмисники поширюють “Pro-версію” TikTok. Шкідливе ПЗ здатне захоплювати контроль над базовими функціями пристрою – робити фотографії, читати і відправляти SMS-повідомлення, здійснювати телефонні дзвінки і запускати додатки.

Також співробітники компанії Facebook вручну переглядають запити на розкриття інформації користувачів, не перевіряючи електронні адреси тих, хто запитує доступ до порталів, призначених виключно для співробітників правоохоронних органів. Іншими словами, будь-хто, у кого є електронна адреса, може отримати доступ до порталів, де правоохоронні органи запитують дані про користувачів Facebook і WhatsApp.

З’явилася офіційно ОС Android 11, яка розповсюджується серед компаній-виробників смартфонів та розробників Android. Остання версія мобільної ОС Google фокусується на трьох ключових темах – людське життя, елементи керування та конфіденційність – і робить їх більш помітними на Вашому смартфоні.

Фахівці Колумбійського університету провели дослідження на предмет безпеки Android-додатків, і 306 додатків містили серйозні криптографічні уразливості. Найпоширенішими проблемами опинилися використання небезпечного генератора псевдовипадкових чисел, непрацюючі хеш-функції, використання режиму роботи CBC, повторне використання паролів (в тому числі ненадійних) тощо.

Уразливість BLURtooth можуть використовувати хакери для перезапису ключів аутентифікації Bluetooth. За допомогою уразливості BLURtooth зловмисник може маніпулювати компонентом CTKD для перезапису ключів аутентифікації Bluetooth і таким чином отримати доступ до підтримуючих Bluetooth сервісів і додатків на тому ж пристрої.