Tesla можна підключити функцію автопілота. Це означає, що при необхідності автомобіль може самостійно їхати дорогами, акуратно змінюючи смуги руху. Однак багато власників автомобілів з автопілотом не розуміють, що техніці поки рано повністю довіряти водіння.

За даними канадської поліції, незвичайна гонитва сталася в липні 2020 року, коли поліція отримала скаргу на необережне водіння на 2-му шосе поблизу міста Понока в провінції Альберта. Поліцейські повідомили, що в один з літніх днів помітили автомобіль Tesla Model S, який їхав з перевищенням швидкості – 140 кілометрів на годину.

Коли поліція спробувала наздогнати автомобіль, він лише збільшив швидкість до 150 км/ч. При цьому обидва передні сидіння були відкинуті, а обидва пасажири “виглядали сплячими”, повідомили в поліції.

Згодом за кермом був виявлений 21-річний чоловік в втомленому стані. Його звинуватили в перевищенні швидкості і позбавили прав на добу.

Начальник поліції Альберти Гері Грем вважає, що водії як і раніше несуть відповідальність за керування машиною, оскільки сучасні системи в електромобілях поки не повністю безпілотні.

Як зазначає The Verge, автономна система Tesla працює тільки тоді, коли водій тримає руки на кермі. В іншому випадку дисплей за кермом почне блимати, підуть звукові попередження і автопілот в кінцевому підсумку відключиться сам.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як обмежити перегляд небажаного контенту для дітей у TikTok? Поради для батьків

10 кращих застосунків для Android та iOS, які допоможуть Вам у навчанні

Чому слід оновлювати програмне забезпечення? Поради

Як заблокувати небажаний контакт у Facebook? – ІНСТРУКЦІЯ

Як зупинити відстеження небажаними програмами Вашої точної геолокації? ІНСТРУКЦІЯ

Як скопіювати файли на USB-накопичувач на Chromebook? – ІНСТРУКЦІЯ

Нагадаємо, виявили нову шпигунську кампанію проти користувачів Android, в рамках якої зловмисники поширюють “Pro-версію” TikTok. Шкідливе ПЗ здатне захоплювати контроль над базовими функціями пристрою – робити фотографії, читати і відправляти SMS-повідомлення, здійснювати телефонні дзвінки і запускати додатки.

Також співробітники компанії Facebook вручну переглядають запити на розкриття інформації користувачів, не перевіряючи електронні адреси тих, хто запитує доступ до порталів, призначених виключно для співробітників правоохоронних органів. Іншими словами, будь-хто, у кого є електронна адреса, може отримати доступ до порталів, де правоохоронні органи запитують дані про користувачів Facebook і WhatsApp.

З’явилася офіційно ОС Android 11, яка розповсюджується серед компаній-виробників смартфонів та розробників Android. Остання версія мобільної ОС Google фокусується на трьох ключових темах – людське життя, елементи керування та конфіденційність – і робить їх більш помітними на Вашому смартфоні.

Фахівці Колумбійського університету провели дослідження на предмет безпеки Android-додатків, і 306 додатків містили серйозні криптографічні уразливості. Найпоширенішими проблемами опинилися використання небезпечного генератора псевдовипадкових чисел, непрацюючі хеш-функції, використання режиму роботи CBC, повторне використання паролів (в тому числі ненадійних) тощо.

Уразливість BLURtooth можуть використовувати хакери для перезапису ключів аутентифікації Bluetooth. За допомогою уразливості BLURtooth зловмисник може маніпулювати компонентом CTKD для перезапису ключів аутентифікації Bluetooth і таким чином отримати доступ до підтримуючих Bluetooth сервісів і додатків на тому ж пристрої.