Звинувачення пред’явлені трьом хакерам, в організації недавньої атаки на соціальну мережу Twitter.

Мейсон Шепард, він же “Чейвон”, 19 років, з Богнор Реджіс, Великобританія, був звинувачений у кримінальному злочині в Північному окрузі Каліфорнії в змові з метою здійснення шахрайства з використанням електронних засобів, змові з метою відмивання грошей та навмисному доступі до комп’ютерних систем

Німа Фазелі, також відомий як “Ролекс”, 22 роки, з Орландо, штат Флорида, був звинувачений в кримінальному злочині за сприяння і підбурювання до зловмисного доступу до комп’ютерних систем.

Третім фігурантом справи є 17-річний Грем Айвен Кларк, він затриманий. Йому пред’явлені звинувачення в 30 пунктах. Кларку, зокрема, інкримінується організоване шахрайство, крадіжка особистих даних і здійснення хакерських атак. Його називають організатором атаки.

Федеральне бюро розслідувань США і міністерство юстиції встановили особу зловмисника після “масштабного розслідування в усій країні”. Підлітка помістили під варту вранці в п’ятницю, 31 липня.

Нагадаємо що 15 липня відбулася масштабна хакерська атака на Twitter. Виявилися зламані екаунти провідних політиків, бізнесменів і знаменитостей з США та інших країн. Від їх імені були опубліковані твіти щодо безкоштовної роздачі криптовалют. Зловмисники обіцяли подвоїти всі біткоїни, які будуть відправлені на вказану адресу.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як за допомогою задньої панелі iPhone швидко запускати дії чи команди? – Інструкція

Як налаштувати автоматичне очищення Кошика у Windows 10? – Інструкція

Як уникнути схем шахрайства в Інтернеті? Поради для користувачів старшого покоління

Інтернет-шахраї та псевдоволонтери: як розпізнати благодійну аферу? Поради

Яких заходів потрібно вживати компаніям для протидії та відновленню у випадку кібератак? Поради

Нагадаємо, нову уразливість, яка дозволяє зловмисникам отримати майже повний контроль над Wіndows або Linux системами, виявила компанія Eclypsium. За її словами, уразливими є мільярди пристроїв – від ноутбуків, настільних ПК, серверів і робочих станцій до банкоматів, верстатів з програмним управлінням, томографів та іншого обладнання спеціального призначення, яке використовується в промисловій, медичній, фінансовій та інших галузях.

Окрім цього, команда дослідників з Рурського університету в Бохумі (Німеччина) виявила нові методи атак на підписані PDF-файли. Так звана техніка Shadow Attack дозволяє хакеру приховувати і замінювати вміст в підписаному PDF-документі, не зачіпаючи цифровий підпис. Організації, урядові установи, підприємства та приватні особи часто підписують документи в форматі PDF для запобігання несанкціонованих змін. Якщо хтось вносить зміни в підписаний документ, підпис стає недійсним.

До речі, нову фішингову кампанію, націлена на користувачів WhatsApp, виявили фахівці з кібербезпеки. Цього разу зловмисники розсилають фішингові повідомлення, використовуючи бренд Nespresso. Жертву запрошують перейти за посиланням і відповісти на кілька запитань, щоб отримати в подарунок кавоварку.

Також співробітники компаній і організацій, які використовують програмне забезпечення Microsoft Office 365, стали жертвами фішинговою кампанії, в рамках якої зловмисники використовують повідомлення-приманки, замасковані під автоматичні повідомлення SharePoint, для крадіжки облікових даних.

Зауважте, що користувачі Microsoft Office 365 звинуватили компанію Microsoft в тому, що вона нібито ділиться бізнес-даними своїх клієнтів з розробниками додатків Facebook, партнерами та субпідрядниками, порушуючи політику конфіденційності.