Оновлення Windows 10 з номером збірки KB4559309 порушило нормальну роботу комп’ютерів.

Завантаження займає більше часу, ніж зазвичай, і Windows працює помітно повільніше. Довше запускаються звичайні додатки і повільно завантажуються Web сторінки.

В цей час фахівці Microsoft намагаються зрозуміти причину виникнення неполадок і просять користувачів надсилати їм звіти про проблему за допомогою програми для зворотного зв’язку Feedback Hub. До того ж Microsoft пояснила, що уповільнення ПК після встановлення оновлення KB4559309 зафіксовано лише на невеликій кількості призначених для користувача збірок, а не на всіх ПК, де воно було встановлено.

Так як оновлення пов’язано з Edge, з проблемами, обумовленими його встановленням, займається команда розробників браузера. Користувачам рекомендується вручну видалити проблемне оновлення. Однак зробити це не просто, видалити проблемне оновлення можна тільки через функцію відновлення системи і повернення до попередньої версії Windows.

Для запобігання автоматичної встановлення оновлення KB4559309 необхідно вручну завантажити нову версію браузера Edge на основі Chromium.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як за допомогою задньої панелі iPhone швидко запускати дії чи команди? – Інструкція

Як налаштувати автоматичне очищення Кошика у Windows 10? – Інструкція

Як уникнути схем шахрайства в Інтернеті? Поради для користувачів старшого покоління

Інтернет-шахраї та псевдоволонтери: як розпізнати благодійну аферу? Поради

Яких заходів потрібно вживати компаніям для протидії та відновленню у випадку кібератак? Поради

Нагадаємо, нову уразливість, яка дозволяє зловмисникам отримати майже повний контроль над Wіndows або Linux системами, виявила компанія Eclypsium. За її словами, уразливими є мільярди пристроїв – від ноутбуків, настільних ПК, серверів і робочих станцій до банкоматів, верстатів з програмним управлінням, томографів та іншого обладнання спеціального призначення, яке використовується в промисловій, медичній, фінансовій та інших галузях.

Окрім цього, команда дослідників з Рурського університету в Бохумі (Німеччина) виявила нові методи атак на підписані PDF-файли. Так звана техніка Shadow Attack дозволяє хакеру приховувати і замінювати вміст в підписаному PDF-документі, не зачіпаючи цифровий підпис. Організації, урядові установи, підприємства та приватні особи часто підписують документи в форматі PDF для запобігання несанкціонованих змін. Якщо хтось вносить зміни в підписаний документ, підпис стає недійсним.

До речі, нову фішингову кампанію, націлена на користувачів WhatsApp, виявили фахівці з кібербезпеки. Цього разу зловмисники розсилають фішингові повідомлення, використовуючи бренд Nespresso. Жертву запрошують перейти за посиланням і відповісти на кілька запитань, щоб отримати в подарунок кавоварку.

Також співробітники компаній і організацій, які використовують програмне забезпечення Microsoft Office 365, стали жертвами фішинговою кампанії, в рамках якої зловмисники використовують повідомлення-приманки, замасковані під автоматичні повідомлення SharePoint, для крадіжки облікових даних.

Зауважте, що користувачі Microsoft Office 365 звинуватили компанію Microsoft в тому, що вона нібито ділиться бізнес-даними своїх клієнтів з розробниками додатків Facebook, партнерами та субпідрядниками, порушуючи політику конфіденційності.