Користувачі Microsoft Office 365 звинуватили компанію Microsoft в тому, що вона нібито ділиться бізнес-даними своїх клієнтів з розробниками додатків Facebook, партнерами та субпідрядниками, порушуючи політику конфіденційності.

У зв’язку з цим, користувачі подали позов до окружного суду США в Сан-Франциско від імені Френка Руссо і фірм Koonan Litigation Consulting і Sumner M. Davenport&Associates.

Як повідомляється в скарзі, Microsoft неодноразово обіцяла своїм бізнес-клієнтам використовувати їх дані тільки для надання придбаних послуг, ділитися даними з субпідрядниками тільки в разі потреби і ніколи не передавати конфіденційну інформацію третім особам, однак всі ці запевнення виявилися не відповідними дійсності.

“Всупереч своїм заявам, Microsoft регулярно ділиться даними своїх бізнес-клієнтів із Facebook і третіми сторонами. Дані передаються навіть у тих випадках, коли ні клієнти, ні їхні контактні особи не є користувачами Facebook”, – йдеться в документі.

За словами позивачів, ТехноГігант регулярно використовує електронні листи, документи, інформацію з календарів, дані про місцезнаходження і медіафайли бізнес-клієнтів для розробки нових продуктів, здійснення бізнес-аналітики та отримання комерційної вигоди.

Навіть якщо клієнт виявить і вимкне “функцію” спільного доступу до Facebook після активації служб Office 365 або Exchange Online, дані вже будуть на той час передані Facebook і їх не можна видалити.

“Ми інформовані про позов і уважно розглянемо його. Самі твердження не є дуже конкретними, оскільки ми розуміємо їх і не вважаємо, що вони заслуговують на увагу. У нас є усталена історія надійного захисту конфіденційності та прозорості, і ми впевнені, що використання нами даних клієнтів відповідає інструкціям і договірним зобов’язанням”, – повідомив представник Microsoft.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

ЯК ДІЯТИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМ У СОЦМЕРЕЖАХ? ПОРАДИ

ЯК ОЧИСТИТИ КЕШ ТА ФАЙЛИ COOKIES У БРАУЗЕРІ FIREFOX? – ІНСТРУКЦІЯ

ЯК ЗАПОБІГТИ ДЕФРАГМЕНТАЦІЇ ТВЕРДОТІЛОГО НАКОПИЧУВАЧА SSD? ІНСТРУКЦІЯ

НАВІЩО ПОТРІБЕН МЕНЕДЖЕР ПАРОЛІВ ТА ЯК ПРАВИЛЬНО ЙОГО ОБРАТИ?

ЯК ЗАБОРОНИТИ GOOGLE ЗБИРАТИ ВАШІ ДАНІ ТА НАЛАШТУВАТИ ЇХНЄ АВТОВИДАЛЕННЯ? ІНСТРУКЦІЯ

Нагадаємо, Apple оголосила на WWDC, що вироблятиме комп’ютери на власних чипах, відмовившись від процесорів Intel, якими компанія користується у своїх ноутбуках та настільних комп’ютерах з 2005 року.

Також Twitter із міркувань безпеки заблокувала всі облікові записи, власники яких намагалися змінити пароль в останні 30 днів. Таким чином соціальна мережа відреагувала на злам сторінок користувачів.

Окрім цього, фахівці з компанії CheckPoint повідомили про виявлені уразливості в Zoom. Уразливість дозволяє зловмисникам видавати себе за легітимні організації, обманюючи їх співробітників або ділових партнерів з метою розкрадання персональної або іншої конфіденційної інформації шляхом соціальної інженерії.

Зверніть увагу, експерти виявили нову шкідливу кампанію з використанням шпигунського програмного забезпечення на Близькому Сході. Інструмент зловмисників — додаток Welcome Chat для Android, який є шпигунським програмним забезпеченням та має функціонал чату.

До речі, у Firefox для Android виявлена ​​проблема, через яку камера смартфона продовжує працювати навіть після того, як користувач перемикає браузер у фоновий режим або блокує екран телефону.