Якщо Ви продовжуєте випадково відкривати клавіатуру смайлів під час набору на iPhone або iPad, уникнути цього в майбутньому легко. Кнопку смайликів можна видалити з екранної клавіатури. Ось як.

1. Спочатку запустіть “Параметри“, торкнувшись значка коліщатка. У “Параметрах” прокрутіть униз та торкніться опції “Загальні“.

2. Потім натисніть “Клавіатура”.

3. На наступному екрані після цього натисніть “Клавіатури” вгорі.

4. Ви побачите список встановлених клавіатур. Зазвичай першою є клавіатура для вашої рідної мови, наприклад “Українська“, а нижче, Ви побачите “Emoji“. Торкніться кнопки “Змінити” у верхньому правому куті екрана.

5. Поряд із пунктом “Emoji” у списку з’явиться червоне коло зі знаком мінус. Торкніться червоного кола, а потім натисніть кнопку “Видалити“, яка також спливе.

Не хвилюйтесь: якщо Ви передумаєте, Ви можете легко повернути клавіатуру смайликів пізніше.

Тепер вийдіть із “Параметри” та відкрийте додаток для обміну повідомленнями, наприклад iMessages. Як бачите, кнопки смайликів немає.

Як додати назад клавіатуру Emoji

Якщо Ви передумали і хочете повернути клавіатуру смайлів, перейдіть до “Параметри” > “Загальні“> “Клавіатура” > “Клавіатури“. Торкніться “Додати нову клавіатуру“.

Прокрутіть список вниз, поки не з’явиться “Емоджі” і натисніть на нього.

Вийдіть із “Параметрів“, і кнопка клавіатури Emoji знову з’явиться наступного разу, коли Вам це потрібно.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

ЯК ДІЯТИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМ У СОЦМЕРЕЖАХ? ПОРАДИ

ЯК ОЧИСТИТИ КЕШ ТА ФАЙЛИ COOKIES У БРАУЗЕРІ FIREFOX? – ІНСТРУКЦІЯ

ЯК ЗАПОБІГТИ ДЕФРАГМЕНТАЦІЇ ТВЕРДОТІЛОГО НАКОПИЧУВАЧА SSD? ІНСТРУКЦІЯ

НАВІЩО ПОТРІБЕН МЕНЕДЖЕР ПАРОЛІВ ТА ЯК ПРАВИЛЬНО ЙОГО ОБРАТИ?

ЯК ЗАБОРОНИТИ GOOGLE ЗБИРАТИ ВАШІ ДАНІ ТА НАЛАШТУВАТИ ЇХНЄ АВТОВИДАЛЕННЯ? ІНСТРУКЦІЯ

Нагадаємо, Apple оголосила на WWDC, що вироблятиме комп’ютери на власних чипах, відмовившись від процесорів Intel, якими компанія користується у своїх ноутбуках та настільних комп’ютерах з 2005 року.

Також Twitter із міркувань безпеки заблокувала всі облікові записи, власники яких намагалися змінити пароль в останні 30 днів. Таким чином соціальна мережа відреагувала на злам сторінок користувачів.

Окрім цього, фахівці з компанії CheckPoint повідомили про виявлені уразливості в Zoom. Уразливість дозволяє зловмисникам видавати себе за легітимні організації, обманюючи їх співробітників або ділових партнерів з метою розкрадання персональної або іншої конфіденційної інформації шляхом соціальної інженерії.

Зверніть увагу, експерти виявили нову шкідливу кампанію з використанням шпигунського програмного забезпечення на Близькому Сході. Інструмент зловмисників — додаток Welcome Chat для Android, який є шпигунським програмним забезпеченням та має функціонал чату.

До речі, у Firefox для Android виявлена ​​проблема, через яку камера смартфона продовжує працювати навіть після того, як користувач перемикає браузер у фоновий режим або блокує екран телефону.