Компанія Twitter оголосила про запуск нової програми Twttr, за допомогою якої соціальна мережа буде тестувати експериментальні опції. Про це повідомляє IGate.

Перша тестова опція, доступ до якої отримають користувачі Twttr, – це модифікація інтерфейсу. Завдяки їй розмова користувачів у соцмережі стає схожою на листування у месенджері.

При цьому репліки-твіти користувачів маркуються кольором, що досить зручно, якщо у розмові більше двох учасників.

Після завершення тестування в Twttr новий інтерфейс може з’явитися і в основній версії соцмережі. Однак тестуванням однієї функції справа не обмежиться. За словами представників компанії, на майбутнє у рамках Twttr будуть тестуватися й інші нововведення.

Щоб отримати доступ до експериментального додатку, необхідно заповнити анкету та чекати запрошення. Для першого тестування компанія хоче залучити всього 2 тисяч користувачів, які розмовляють англійською та японською мовами.

Нагадаємо, Twitter прибрав баг, який існував у додатку соцмережі для Android-пристроїв протягом чотирьох років, – з 3 листопада 2014 року.

Також спеціалісти антивірусної компанії Trend Micro виявили новий тип вірусного програмного забезпечення. Цього разу інструментом для розповсюдження вірусів стали меми, які публікуються через Twitter.