Microsoft багато лаяли за автоматичне оновлення системи, яке часто відбувалося несподівано для користувачів. У травневому оновленні цю функцію було покращено.

Ключовим нововведенням стала можливість припинення оновлень на термін до 35 днів, скористатися якою можна у всіх редакціях Windows 10.

Вказати години активності, під час яких система не проводитиме перезавантаження для установки оновлень, можна було і раніше. Тепер ця функція стала розумнішою і може автоматично змінювати період активності, спостерігаючи за діями користувачів. Тобто Центр оновлення не стане насильно встановлювати оновлення, якщо Ви засиділися за комп’ютером довше звичайного або відійшли за кавою на кілька хвилин.

До релізу May 2019 Update був приурочений запуск ще й нової моделі установки нових версій системи на вимогу користувача. Тепер Центр оновлення не буде запускати цю процедуру автоматично (до закінчення терміну обслуговування поточної версії) і дозволить встановлювати поточні накопичувальні оновлення системи. Як тільки користувач буде готовий до установки нової версії системи, йому потрібно буде лише клікнути на посилання “Завантажити та встановити зараз”.

Про готовність оновлень до установки система буде повідомляти користувача крім іншого ще й за допомогою невеликого індикатора в меню “Пуск”, а також в області повідомлень панелі завдань.

До речі, до того моменту, коли перша бета-версія iOS 13 стане доступною для завантаження, залишається кілька тижнів. У цій статті Ви знайдете поради, які операції бажано і необхідно виконати перед встановленням оновлення від Apple.

Також, компанія Google визнала, що деякі з паролів корпоративних клієнтів помилково зберігаються у відкритому тексті. Ця проблема безпеки триває вже 14 років.

Окрім цього, якщо у Вас 13-дюймовий MacBook Pro без сенсорної панелі, тоді Ви можете мати право на безкоштовне відновлення SSD як частини сервісної програми Apple для цієї серії ноутбуків. Щоправда, лише на території Сполучених Штатів Америки та інших країн, де офіційно представлена компанія Apple.