Українські стартапи стали кращими серед ІТ-продуктів

5 Переглядів 3 хв. читання

Три українських стартапи отримали премію однієї з найбільших платформ для ІТ-продуктів Кремнієвої долини Product Hunt. Цього року серед 14 номінацій на Golden Kitty Awards опинилися сім українських проектів, три з яких перемогли.

Найдивніший продукт
Один зі стартапів випередив проект відомого американського винахідника Ілона Маска – Boring Company, яка запропонувала позбутися пробок на дорогах риттям автотунелів.
Так, керована смартфоном годівниця для домашніх тварин Petcube Bites перемогла в номінації “Найбільш дивний продукт року”.
Petcube – це домашній робот, який покликаний розважати домашніх тварин, коли їхні господарі відсутні. У пристрій вмонтовані мікрофон, динамік, широкооглядова камера і рухома лазерна указка.
Коли такий куб підключений до домашньої мережі Wi-Fi, користувач, перебуваючи поза домом чи квартирою, може відсилати на пристрій команди через мобільний додаток і спілкуватися зі своїм домашнім вихованцем.

Найкращий споживчий продукт
Бібліотека добірних і перевірених програм для macOS – Setapp від української компанії MacPaw – перемогла в номінації “Найкращий споживчий продукт року”.
Цей свого роду “магазин у магазині” зібрав 15 тис. платних користувачів. Розробникам MacPaw він приніс близько 1,5 млн доларів доходу.
MacPaw за 10 доларів на місяць пропонує доступ до повних і новітніх версій програм в App Store без реклами.

Найкращий бот
Messenger-бот Patentbot, розроблений українськими юристами, переміг у своїй категорії. Він називається першим у світі ботом, що реєструє торговельні марки через меседжер Facebook. Уся процедура, за словами розробників, забирає не більше 15 хвилин.
Подання заявки на реєстрацію ТМ через Patentbot обійдеться в 500 грн, що в три-чотири рази дешевше за середню по ринку ціну.
Через бот можна перевірити, чи не зайнята торгова марка, а потім ввести необхідні для реєстрації дані і оплатити послугу.
На мобільних пристроях, з яких надходять 60% запитів, увесь процес від пошуку до оплати через Liqpay користувач проходить, не виходячи з меседжера.
Менша залученість юриста тим самим дозволяє знизити вартість послуги. Тож для юристів бот є інструментом автоматизації прийому заявок, а клієнтів він звільняє від необхідності витрачати час на заповнення паперів і поїздки в офіс юрфірми.

Бронза за графічний редактор
Графічний онлайн-редактор Crello від української команди Depositphotos посів третє місце у своїй категорії Design Tool of the Year.
З його допомогою можна готувати рекламні і промоматеріали без особливих дизайнерських навичок, використовуючи готові безкоштовні шаблони, фони і логотипи.
Програма працює через веб-інтерфейс, щоб нею користуватися, потрібно зареєструватися чи авторизуватися через Facebook. Основні функції програми – безкоштовні.

Джерело: Корреспондент.net

Поділитися