Належний Google стартап DeepMind розробляє штучний інтелект, який на цей момент є найнебезпечнішим для людства, вважає Ілон Маск. Він допускає, що вже через п’ять років комп’ютерне мислення перевершить людське.

Штучний інтелект, який розробляє компанія DeepMind, викликає великі побоювання, заявив гендиректор Tesla Ілон Маск в інтерв’ю The New York Times, цитує видання Forbes. Маск – давній прихильник контролю за розробкою комп’ютерного мислення, і, за словами мільярдера, DeepMind на цей момент турбує його найбільше.

“Навіть сама суть штучного інтелекту, яку вони створюють, – з тих, що знищують всіх людей у ​​всіх іграх. Це буквально сюжет “Військових ігор”, – зазначив Маск.

“Військові ігри” – американський фільм 1983 року. За сюжетом, хакер зламує комп’ютерну мережу військових США і запускає штучний інтелект, який мало не призводить до ядерної війни між СРСР і США.

Робота над штучним інтелектом для автомобілів Tesla показала мільярдерові, що людство вже наближається до ситуації, коли штучний інтелект буде істотно розумніший, ніж люди.

“Я думаю, що до цього менше п’яти років. Це не означає, що все піде до біса через п’ять років. Просто ситуація стане нестабільною або дивною”, – прогнозує Маск.

За його словами, багато розумних людей недооцінюють штучний інтелект, тому що навіть не думають, що комп’ютер може бути настільки ж розумним, як людина. “Це гординя і очевидна помилка”, – каже бізнесмен.

У 2017 році 116 експертів в галузі штучного інтелекту і робототехніки з 26 країн світу написали ООН відкритий лист із закликом заборонити автономну зброю, засновану на штучному інтелекті.

“Смертельна автономна зброя може стати третьою революцією у військовій справі. Вона дозволить вести війну в небачених раніше масштабах і зі швидкістю, яку люди не можуть усвідомити. Ця зброя стане зброєю терору, застосовуваним деспотичними правителями і терористами проти невинних людей, а також зброєю, яку може бути зламано і наслідки будуть самими небажаними”, – говорилося в листі.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

ЯК ОЧИСТИТИ КЕШ ТА ФАЙЛИ COOKIES У БРАУЗЕРІ FIREFOX? – ІНСТРУКЦІЯ

ПОРАДИ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ СВОЇХ ДОДАТКІВ ДЛЯ IPHONE АБО IPAD

ЯК ЗАПОБІГТИ ДЕФРАГМЕНТАЦІЇ ТВЕРДОТІЛОГО НАКОПИЧУВАЧА SSD? ІНСТРУКЦІЯ

НАВІЩО ПОТРІБЕН МЕНЕДЖЕР ПАРОЛІВ ТА ЯК ПРАВИЛЬНО ЙОГО ОБРАТИ?

ЯК ЗАБОРОНИТИ GOOGLE ЗБИРАТИ ВАШІ ДАНІ ТА НАЛАШТУВАТИ ЇХНЄ АВТОВИДАЛЕННЯ? ІНСТРУКЦІЯ

Ноутбук та рідина – це погана комбінація, але трапляються випадки, коли вони все ж таки “об’єднуються”. Про те, що робити, якщо це сталося, читайте у статті.

Також після тестування стало відомо, що надзвичайно популярний сьогодні додаток – TikTok, зберігає вміст буфера обміну кожні кілька натискань клавіш. Цей факт насторожив багатьох користувачів, але TikTok лише один із 53 додатків, які зберігають інформацію про користувачів таким чином.

Стало відомо, що мешканець Житомирщини підмінив міжнародного мобільного трафіку на понад півмільйона гривень. Крім цього, встановлено інші злочинні осередки які здійснюють підміну міжнародного трафіку в різних регіонах країни.

До речі, хакери використовували шкідливе програмне забезпечення, через яке викрадали реквізити банківських електронних рахунків громадян США, Європи, України та їхні персональні дані. Зокрема, через електронні платіжні сервіси, у тому числі заборонені в Україні російські, вони переводили викрадені гроші на власні рахунки у вітчизняних та банках РФ і привласнювали.

Хакери зараз користуються сервісом Google Analytics для крадіжки інформації про кредитні картки із заражених сайтів електронної комерції. Відповідно до звітів PerimeterX та Sansec, хакери зараз вводять шкідливий код, призначений для крадіжки даних на компрометованих веб-сайтах.