Останнє оновлення для Windows 10 повинно було привнести ряд поліпшень в систему, але насправді подарувало користувачам лише проблеми. Особливо постраждали геймери, до яких Microsoft нещодавно звернулася за допомогою у розвитку системи, пише Ubergizmo.

У звіті Microsoft йдеться, що в останньому оновленні Windows 10 під номером KB4482887 можуть виникнути проблеми з роботою миші і падіння продуктивності в деяких іграх, наприклад, Destiny 2. За повідомленнями користувачів, нормально перестали працювати навіть старі хіти на кшталт Call of Duty 4 і Call of Duty: Modern Warfare 2.

Представники корпорації відзначили, що вони вже працюють над вирішенням проблеми і готують до випуску нове оновлення. В якості тимчасового засобу співробітники Microsoft рекомендують видалити останній апдейт, щоб повернути продуктивність до норми.

Відзначимо, що подібні ситуації не нові. Так, минулої осені компанія відкликала велике оновлення Windows 10, повністю відновивши його поширення лише через кілька місяців.

До речі, у п’яти найпопулярніших менеджерах паролів для Windows 10 – 1Password 7, 1Password 4, Dashlane, KeePass і LastPass – виявили уразливості.

Поточні тести зі зламу паролів показують, що мінімальний восьмизначний пароль, незалежно від складності, може бути зламаний менш ніж за 2,5 години з використанням відповідного апаратного оснащення.

Також спеціаліст з безпеки Лінус Хенце (Linus Henze) виявив уразливість в операційній системі Apple macOS, яка надає можливість отримати облікові дані з зв’язки ключів (KeyChain) на комп’ютерах Мас без прав адміністратора або суперкористувача.