Висока ціна та проблеми з iOS: що не так робила Apple у 2018 році?

4 Переглядів 2 хв. читання

2018 рік для Apple був неоднозначним. З одного боку, компанії вдалося досягти капіталізації в трильйон доларів, зайвий раз продемонструвавши всім свій потенціал, а з іншого? буквально відразу втратити приблизно третину своєї вартості – і все через слабкі продажі нових iPhone.

Що не так робила Apple у 2018 році, дослідив AppleInsider.

1. Зростання цін

У 2018 році подорожчала майже вся продукція Apple – iPhone, iPad, Apple Watch, Mac. У компанії поспішили виправдати різке зростання цін освоєнням найпередовіших технологій, які зажадали від компанії значних фінансових витрат. Споживачі не оцінили таке подорожчання і продажі суттєво знизилися.

2. iOS 12

Актуальна версія iOS обіцяла бути кращим релізом мобільної ОС від Apple з часів iOS 6. У всякому разі, саме на це нам натякали зі сцени на конференції WWDC’2018, що пройшла влітку. Розробники пообіцяли, що операційна система буквально повертає старі пристрої з того світла, але забули попередити, що оновлення заживо поховає апарати нового покоління. Проблема з підключенням до Wi-Fi, відсутність зв’язку, перебої в роботі LTE і неприродна поведінка під час зарядки – ось лише малий перелік проблем, з якими зіткнулися власники iPhone в 2018 році.

3. Відмова від бюджетних пристроїв

Поряд з підвищенням цін на апарати актуального покоління, Apple прийняла рішення про припинення виробництва бюджетних пристроїв минулих років. Найбільш відчутним для ринку стала відмова від iPhone SE і Mac Mini попереднього покоління, завдяки яким можливість входження в екосистему Apple була доступна практично кожному.

4. AirPower

Бездротова зарядна станція AirPower стала одним з небагатьох продуктів Apple, які не побачили світ, незважаючи на анонс. Розробнику тк і не вдалося налагодити роботу аксесуара. В результаті, реліз пристрою було перенесено на невизначений термін, а всі згадки про продукт видалили з сайту. З чуток, у розробників не вийшло позбутися від перегріву, який супроводжував зарядку відразу декількох пристроїв.

5. Siri

Голосовий помічник від Apple  Siri також відносять до розчарувань. За рівнем можливостей він програє навіть своїм молодшим конкурентам. Розробники  намагаються зробити з помічника щось по-справжньому корисне, але в повсякденному житті більшість ним не користуються.

Поділитися