Як отримувати та відправляти SMS на комп’ютері? – Інструкція з налаштування

Можливість синхронізувати SMS-повідомлення між смартфоном та комп’ютером з’явилася у користувачів в Україні. Так, нещодавно компанія Google зробила цю можливість доступною і для нашої країни. Нею можуть скористатися як власники смартфонів на базі ОС Android, так і користувачі пристроїв Apple.

За допомогою веб-версії додатка “Повідомлень” можна спілкуватися з друзями в чаті на комп’ютері, як у мобільному додатку. Веб-версія “Повідомлень” використовує унікальний QR-код для кожного комп’ютера, щоб підключати до нього мобільний додаток.

В обліковому записі “Повідомлень” можна підключити кілька пристроїв, проте одночасно користуватися ними не можна. Коли Ви відкриєте веб-версію “Повідомлень” на комп’ютері, Ваші чати на інших комп’ютерах або вкладках веб-переглядача стануть неактивними.

blankДля початку переконайтеся, що на Вашому смартфоні встановлення остання версія “Повідомлень“, увімкнутий Wi-Fi або мобільний Інтернет, а на комп’ютері встановлений один із веб-переглядачів – Chrome, Mozilla Firefox, Safari або Microsoft Edge (Internet Explorer не підтримує веб-версію “Повідомлень”).

Для налаштування додатка “Повідомлення” на Android-смартфоні, переконайтеся, що на Вашому пристрої встановлена ОС Android 6.0 і новіших версій.

Якщо Ви вирішили використовувати додаток “Повідомлення” замість iMessage, вимкніть iMessage (сервіс для обміну повідомленнями від Apple). Тоді Ви отримуватимете текстові повідомлення на новому пристрої.

Як налаштувати веб-версію “Повідомлень”?

1. На смартфоні відкрийте додаток “Повідомлення”.

2. Торкніться значка додаткових опцій, а потім “Повідомлення: веб-версія”.

3. На комп’ютері відкрийте веб-версію “Повідомлень” у веб-переглядачі, як-от Chrome чи Safari.

blank

Примітка. Щоб наступного разу автоматично ввійти у веб-версію “Повідомлень”, поставте прапорець “Запам’ятати цей комп’ютер”. Або після входу торкніться значка додаткових опцій, а потім “Налаштування” й увімкніть параметр “Запам’ятати цей пристрій”.

4. Торкніться опції Сканувати QR-код і наведіть камеру телефона на код із веб-сторінки. Телефон має завібрувати.

Примітка. Ваші останні чати, контакти й інші налаштування шифруватимуться й кешуватимуться у веб-переглядачі. Якщо Ви не користуватиметесь обліковим записом “Повідомлень” протягом 14 днів, з міркувань безпеки відбудеться автоматичний вихід із нього.

Як переглянути повідомлення в Інтернеті?

Якщо у Вас є непрочитані повідомлення, на значку “Повідомлень” на вкладці веб-переглядача відображається їх кількість і червоне сповіщення.

Порада. Ви можете вибрати для веб-версії “Повідомлень” темну тему або режим високої контрастності.

blank

Як вийти з веб-версії “Повідомлень”?

Щоб інші не змогли прочитати Ваші повідомлення й дізнатися конфіденційні дані, як-от код підтвердження для двофакторної автентифікації чи особисту інформацію, виходьте з веб-версії “Повідомлень”.